Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Konkurs na hasło

Polecane posty

Ciekawe jak to jest stanąć po drugiej stronie?

Sami możecie to sprawdzić ;)

Jeżeli chcesz zaproponowac własne zagadki, które ukażą się w V sezonie kalamburowym- nie czekaj! Spisz swoje propozycje (jak najwięcej, min. 5 wykorzystanych zagadek kwalifikuje do nagrody!) i ślij na maila (marek-lenc@tlen.pl, koniecznie z dopiskiem w tytule ?Kalambury- sezon V?) do 9 kwietnia.

Zagadki powinny być opatrzone nazwą kategorii, hasłem i krótkim opisem.

Np. Ry baczki- literka ?R? z baczkami ;)

Najciekawsze prace (powtarzam, min. 5 wykorzystanych haseł zostaje zaliczonych!) zostaną nagrodzone grami.

Tym razem są to:

Demigod- PL

Empire Earth II Złota Edycja- PL

Virtua Tenis 3- PL

Battlestations: Midway- PL

Cold Fear- PL

Act of War: Złota Edycja- PL

UFO: Tryogia- PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, udało mi się dzisiaj wysłać(choć z moimi chorymi pomysłami, kompletnym brakiem talentu i inny podobnymi bzdetami, nie liczę na żadne wyróżnienie ;)), byłbym wdzięczny za potwierdzenie :)

I życzę powodzenia wszystkim którzy wzięli i jeszcze wezmą udział ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym wdzięczny za potwierdzenie :)

Grzegorz to Ty ;)?

Powiedzmy, że na hasła (i propozycje stroju Klary- tak, mamy też taki konkurs...) czekam do poniedziałku. Potem zbieram propozycje, segreguję i wybieram (jeśli będzie co- choć z kalamburami nie jest tak źle; konkurs Klary- porażka frekwencyjna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że na wymyślaniu haseł się nie znam. To samo można powiedzieć o ich zgadywaniu xD Liczę na forumowiczów - mam nadzieję, że nie zawiedziecie Marka :) a co do konkursu Klary... fakt, porażka frekwencyjna - wstydźcie się ;P

...łe... Dziś jest poniedziałek, czyli niedługo rozwiązania konkursów :P Czekam :) [obserwuję blogi ^^]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był udany konkurs ;)

Otrzymałem 14 zgłoszeń, więc było w czym wybierać. Wybór laureatów przebiegał według prostego klucza: największa liczba zaliczonych zagadek- wyróżnienie. Do tej grupy przeszły 3 osoby. Są to:

sensei6

rip1988

Adrian Dołubizno

Gratulacje!

Nagrody zostały sprawiedliwie rozdzielone i będą wysłane pocztą. Skontaktuję się z Wami mailowo.

Wszystkim pozostałym dziękuję za udział (niektóre pojedyncze zagadki też zostaną zaprezentowane w nowym sezonie kalamburowym) i zapraszam do kolejnego konkursu (po nowym sezonie ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosz kurczę, a ja od tygodnia miałem awarię neta w domu i żyłem w błogiej nieświadomości że jestem zwycięzcą xD

A więc przede wszystkim chciałbym podziękowac mojemu menedżerowi oraz rodzicom za wsparcie w tych trudnych chwilach i... ee.. nevermind :x

W każdym razie adres już Markowi wysłałem, dzięki za uznanie i mam nadzieję, że odgadywanie tych haseł sprawi Wam tyle samo frajdy co mi ich wymyślanie :)

Miłej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...