Skocz do zawartości
Zdenio

Red Dead (seria)

Polecane posty

DLC zbiorczo na kompakcie - na to czekałem! 'Undead Nightmare' zapowiada się ciekawie, zombie to temat rzeka w środowisku graczy, a półmrok na dzikim zachodzie w połączeniu z unoszącą się mgiełką i smrodkiem gnijących ciał to jest to czego mi jedynie potrzeba tej jesieni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/15626

Pierwszych 20 minut z tego bardzo klimatycznego, ale też trochę groteskowego (pierwsza reakcja Marstona :P) DLC - panowie z Rockstar wiedzą jak połączyć zombie z Dzikim Zachodem. Poza tym przypomina mi się, że chętnie ujrzałbym grę wraz z dodatkami na PCta, ale nie wiadomo czy w ogóle to nastąpi... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpić nastąpi, pamiętamy sytuację z GTA IV i pakietem dodatków (na każdą z gier czekaliśmy około pół roku)? Jedno jest pewne, poczekamy dłużej, bo jeśli RDR PC miałby wyjść na Gwiazdkę to marketing już od dawna by szalał, a tu nadal niepokojąca cisza... może na wiosnę niczym ostatnie Epizody?

Żal mi ortodoksyjnych PeCetowców, bo ja już sobie od premiery radośnie hasam Marstonem i bez entuzjazmu wypatruję informacji o konwersji PeCetowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nareszcie zagrałem pierwszy raz u kumpla na PS3. Aż za duży chyba swiat, minigierki, super strzelaniny rózne przypadkowe zdarzenia. W ogóle wszystko jest tak fajne, że trudno to ogarnąć. Oczywiście za krótko grałem aby dostrzec wady tej produkcji ale po kilku godzinach stwierdzam że gra jest kozacka a R* pokazał klasę.

Oby nie podzielił losu wersji PC Red Dead Revolver :huh: Mam nadzieję że R* zdecyduje się puscić grę również na PC, bo szkoda byłoby w to nie zagrać.

Edytowano przez czapel007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej polityki Rockstara, ale tak ich kocham. Chyba nie było gry od nich, z której nie byłbym zadowolony. Jak większość z was również nie mogę się doczekać Reda na PC. Jeszcze ten dodatek z zombie - mniam. Chyba napiszę coś na forum R* w związku z edycją PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście się rozczarowałem na tej grze - niby taka sama mechanika jak w gta iv, które było genialne, ale jakoś nie przyciąga tak bardzo - prawdę mówiąc, stanąłem gdzieś w połowie i jakoś nie mam ochoty wracać. Scenariusz gorszy, lokacje nie są tak fajne(chociaż to dziki zachód, więc trudno się dziwić), a multiplayer robi się nudny po jakimś czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie Wszystkich DLC (3 płatne w pakiecie za 65~ zł i 2 darmowe) multi staje się niezwykle grywalne. Misje w kooperacji, pojedynki drużyn, mnóstwo kryjówek gangów do nabijania expa, cmentarze z zombie w trybie przetrwania (ROX), hazard. Naprawdę miło można spędzić czas. Pozatym grę warto kupić dla singla. Zdobycie 100% w głównej kampanii zajęło mi 35h. W Undead Nighmare 8h. Gra nieśmiertelna według mnie ;)

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz o podstawce to RDR ma tak naprawdę dwa zakończenia. Jedno dotyczące Johna Marstona i drugie, którego nikt tak naprawdę się nie spodziewa, a czyn, który w jego czasie wykonujemy wyzwala sporą dawkę pozytywnych emocji.

Oba zakończenia nie są moim zdaniem rozczarowujące. W sumie pierwsze mógłbym nazwać rozczarowującym, ale nie z powodu jego słabości tylko

ze względu na Johna, z którym się zżyłem i nie chciałem jego śmierci - do tego tak bezsensownej - jako podzięka za uciszenie Dutcha. Dlatego właśnie tak usatysfakcjonowało mnie to drugie zakończenie - gdzie jako syn Johna wymierzamy sprawiedliwość rodzinną. Wtedy wyskakuje krwisty napis RED DEAD REDEMPTION - niczym w dobrych filmach akcji.

Generalnie widzę wpisy ludzi, który nadal wahają się nad zakupem 'reddeda'. Powiem tak, nie ma się nawet nad czym zastanawiać. RDR to imo najlepszy singiel tego roku, gra niemal idealna, która do pełnego ukończenia wymaga dobrych kilkudziesięciu godzin przesiadki przed konsolą. Jak najbardziej polecam, a sam czekam na pudełkowe UN - ciekawe, jak długi jest tutaj tryb single. Masakrowanie zombie dotarło nawet na Dziki Zachód, ale nie mam tego Rockstarowi za złe - taki spin-off może być bardzo ciekawy. Powrócą postacie znane z podstawki, dojdą chabety apokalipsy i inne diaboliczne zwierzaczki typu rozkoszny zajączek w wersji gore, hehehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś informacje kiedy RDR może się pojawić na PC?

Pewnie nigdy. Produkcja RDR na PC zwyczajnie się nie opłaca, skoro większość graczy (szczególnie na najważniejszym amerykańskim rynku) ma konsole. Zrobić wersję PC, żeby kupiło ją mało ludzi i jeszcze pieniądze się nie zwróciły? Raczej nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...