Skocz do zawartości
Zdenio

Red Dead (seria)

Polecane posty

Co tu dużo mówić - gra skazana na sukces. GTA na Dzikim Zachodzie, ktoś, kto kocha westernowe klimaty (ja! ja!) na pewno nie przejdzie obok tej gry obojętnie. To dla mnie jedna z trzech konsolowych gier must have. Znając R*, śmiem twierdzić otrzymamy przeciekawą fabułę, barwne postacie, a do tego sanboxową rozgrywkę i przemyślane zadania poboczne. Co myślicie? Też wyczekujecie z niecierpliwością, czy raczej jest Wam obojętna?

Edytowano przez Black Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wierzyć, że ta gra będzie miało demko. Mam niesamowitą chęć jechać na koniu goniąc bandziora postrzelić go w łydkę, związać i zanieść do szeryfa. Naprawdopodobniej jestem z niewielu konsolowych must haveów. Przy okazji multi też nieźle się zapowiada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę w ciemno. Po takim studiu jak Rockstar, które dało nam fenomenalną serię GTA to mam pełne zaufanie. Gra będzie miażdzyć, a tryb multi to będzie naprawdę świetna rzecz. Już nie mogę się doczekać jak będziemy jechać w bandzie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo: ROCKSTAR i wszystko jasne :happy: Zgadzam się z moimi przedmówcami - nieważne jaką grę robi Rockstar, ta gra to musi być hitem... :biggrin: Może i jestem przesadnym optymistą :icon_mrgreen: , ale nie zawiodłem się na żadnej grze Rockstara i naprawdę wątpię, żeby Red Dead Redemption to zmienił :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie autora tematu ;] Gra odniesie sukces i to naprawdę sporych rozmiarów [vide news o tym jak to fani robią już własne produkcje na jej temat...]. Launch trailer utwierdza mnie w tym przekonaniu. Rockstarowi nie może się nie udać. Piękna grafika, płynne animacje, ogromna dawka akcji, spektrum ciekawych postaci, na pewno będą ciekawe dialogi (That will be a bloody job - I don't know any other kind) i fabuła a to wszystko IMO okraszone taką dawką miodnej grywalności, że czapki urywa ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem westernów nigdy nie byłem, ale najnowsza produkcja Rockstar zapowiada się tak smakowicie, że chyba się skuszę. Mam jednak pytanie dotyczące charakteru rozgrywki. Główny bohater to rzezimieszek a la bohaterowie serii GTA, czy człek uczciwy? I czy nasze działania będą służyły zaprowadzeniu porządku, czy raczej jego burzeniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś gierkę w przedsprzedaży. Liczę, że się na niej nie zawiodę, ale w końcu to Rockstar, więc raczej nie ma się czego obawiać.

Jednak Manhunt 2 zawiódł(jakby ktoś nie wiedział Manhunt jest ze stajni R*) .A w temacie to jestem pewien(nie tylko ja) że RDR sprzeda się o 100 razy lepiej o COJ:WK.Z taką reklamą gra musi się dobrze sprzedać.

Edytowano przez Martin1007987
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manhunt 2 rzeczywiście zawiódł , ale wydaje mi się , ze gra tak reklamowana , po tak znakomitych trailerach , nie może się nie udać .

Gra już dostała pierwszą ocenę 9.75/10. :D Znakomity wynik. :)

Skąd takie informacja masz ? ;) Gdzie taka ocenka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką reklamą gra musi się dobrze sprzedać.
Z takim wykonaniem ;] Odkładając na bok patriotyzm, mimo tego, że produkt Techlandu jest dobrym tytułem to jednakże R* stworzył grę, która pociągnie za sobą rzeszę fanów ;] Część z nich pewnie, właściwie ogromna część, oczekuje kolejnego "GTA" tyle, że na Dzikim Zachodzie z otwartym terenem, nieliniowością i ładną oprawą graficzną (dobrze widzę, że chyba RAGE daje czadu po gałach?). A reklama? Mogą sobie pozwolić to niech robią ;D Nie zmienia to faktu, że RDR będzie ogłoszony hitem, IMO ;=)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceptycznie jestem nastawiony. U kuzyna niegdyś grałem w pierwsze części GTA i padłem. Zanudziły mnie. U kolegi męczyłem San Andreas. Tam spotkałem się z najgłupszym systemem zapisu, jaki widziałem w swoim dość krótkim, bo raptem 10letnim doświadczeniu z grami. Oraz powtarzalnością, monotonią i nieskończenie słabym systemem jazdy i lotu (tak, panie helikopterze, na ciebie patrzę). Sceptycznie jestem nastawiony.

Paradoksalnie, na recenzję będę musiał poczekać, aż jakiś kominek czy inny quaz wyśmieje wszystkie wady i nie będzie się cyrtolił z obniżaniem oceny. Zbyt wiele razy przejachałem się na recenzentach, którzy śpiewają psalmy na cześć gry słabej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega już ma na XO(wiadomo z jakiego źródła, ale mniejsza o to). Mówi, że wszystko jest genialne, grał 2h, a praktycznie nie zrobił nic. Można zrobić praktycznie wszystko, oskubać dziki ze skóry, potem skóry sprzedać, rozbić namiot w lesie, mapa jest ogromna. Już nie mogę się doczekać, aż kurier mi przywiezie moją kopię na chlebaka. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem westernów nigdy nie byłem, ale najnowsza produkcja Rockstar zapowiada się tak smakowicie, że chyba się skuszę. Mam jednak pytanie dotyczące charakteru rozgrywki. Główny bohater to rzezimieszek a la bohaterowie serii GTA, czy człek uczciwy? I czy nasze działania będą służyły zaprowadzeniu porządku, czy raczej jego burzeniu?

I jedno i drugie. Pokrótce:

przeszłość Johna Marstona to uczestnictwo w gangu i wynikające z tego rozliczne napady, morderstwa... Obecnie nasz bohater współpracuje ze stróżami prawa i próbuje ująć swojego dawnego kompana z szajki (żywego lub martwego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z ultimy juz dotarla. Jak tylko z pracy do domu wróce to znikam dla świata na caly weekend :D

W poniedziałek podzielę sie wrażeniami z gry.

Póki co recenzje gra zbiera bardzo dobre. Średnią ma nawet wyższą niż GTA IV. A dziś na stronie CDA czytam, że jakis "specjalista" czy też "analityk" twierdził, że ta gra nie odniesie sukcesu. Ciekawe jak się teraz typ czuje gdy musi odszczekiwać swoje brednie :) Czy może chociaż troche jest jemu glupio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie aż mnie ściska z powodu braku wersji PC. Hit murowany nie ma co, ale już słyszę, że gra ma jakieś tam wkurzające błędy. A to znikające bardzo szybko ciała poległych wrogów i w tym momencie nie da się ich ograbić. Wypchnięty maszynista z jadącego pociągu teleportuje się ponownie na swoje miejsce i jeszcze kilka innych takich smaczków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...