Skocz do zawartości

BG&E Slaughterhouse - otwarcie wrót


Polecane posty

Mam problem z pewnym momencie w grze. Musze razem z towarzyszem otworzyć wrota wymagające dwóch kluczy.

Problem w tym że klucz jest zamknięty w suficie, gdy go otwieram na sekundę się otwierają ale nie jestem w stanie zdążyć, a w zamian pojawiają się trzy wredne roboty.

Ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi jak zdobyć ten klucz? :icon_redface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyłem bariery elektryczne robotami, które wypadają właśnie z trzech włazów w suficie. Za jedną był zapis a za drugą zamknięte wrota wymagające do otworzenia dwóch osób posiadających trójkątne klucze (karty?). Roboty można wezwać ponownie, klikając przycisk obok, robiłem to parę razy ale klucz nie spadł. Za każdym razem gdy je pokonam jest zbliżenie na zamkniętą kartę :/

No i właśnie nie wiem co tu mam robić, jest to ostanie skrzydło które muszę odwiedzić by zrobić zdjęcie i stamtąd się wynosić :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Jeśli problem jeszcze nie został rozwiązany (mało prawdopodobne, ale jednak) - jeden klucz zdobędziesz w czasie pierwszej walki z robocikami, drugi powinieneś już dawno mieć w ekwipunku, wystarczy, że jeden dasz (wchodzisz do ekwipunku, bierzesz klucz, dajesz na portret kumpla) towarzyszowi i możecie otwierać drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...