Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mugger

Monitor do 3D

Polecane posty

Witam mam pytanie. Otóż chcę sobie w najbliższym czasie kupić monitor wyświetlający Full HD i mogący odtwarzać 3D. Mam na oku dwa ze strony NVidii jednak nie wiem, który się bardziej opłaca. Są to ACER G245H oraz ViewSonic VX2268wm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zasugerować, że obecna technologia 3d jest daleka od doskonałości. Chyba, że głowa mocna i oczy niewrażliwe na oszustwa (chodzi o to przesłanianie raz lewego raz prawego szkła). Większość osób odczuwa mdłości i bóle głowy przy dłuższym korzystaniu z okularów 3d. POD ROZWAGĘ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak również czytałem tą recenzję nowego osprzętowania Nvidii jednak uważam, że jako nie mam choroby lokomocyjnej, skutki słabej ,jak na razie, technologii 3D w komputerach na mnie nie zadziałają... aczkolwiek słyszałem, że gry wykorzystujące tą technologię wyglądają naprawde świetnie. Po to założyłem ten temat by dowiedzieć się: 1. Czy jest sens kupować teraz zestaw 3D od Nvidii czy poczekać na lepszą technologię? 2. Który monitor jest lepszy do 3D, a jeżeli nie opłaca się teraz kupować 3D Vizion to jaki monitor da mi najlepsze wrażenia i odwzorowanie kolorów w grach i filmach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93
1. Czy jest sens kupować teraz zestaw 3D od Nvidii czy poczekać na lepszą technologię?

Sensu brak, już był taki jeden temat i jego autor również zrezygnował z takiego pomysłu.Poczekaj na coś co będzie działało jak 3D bez skutków ubocznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...