Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Prima Aprillis 2010

Polecane posty

Mamy połowę marca, więc warto pomyśleć, czy chcemy jakoś uczcić pierwszy kwietnia. Tzn. sądzę, że warto, by było wywinąć forumowiczom jakiś numer.

Co mi przychodzi do głowy (i nie powinno być zbyt skomplikowane do realizacji), to:

- można powymieniać się awatarami i sygnaturkami w sposób losowy,

- ogłosić otwarty nabór na moderatorów (ale tu może być problem taki, że potem trzeba będzie jakoś tym ludziom wytłumaczyć, że to jest żart).

- dzień moderacji. Byłby to dzień, w którym trzymalibyśmy się ostro regulaminu, czyli wszystkie źle założone tematy idą do kosza. Dodatkowo w tym dniu możnaby wrócić do starych praktyk wpisywania ostrzeżeń i nie przejmować się tym, że ktoś będzie marudził, że nazwaliśmy go bucem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram dzień moderacji, poza tym może jakaś skórka? Co panowie admini na to? Ewentualnie ja mogę u siebie ogłosić, że Z&Z są tak popularne, że istnienie Sesji nie ma dłużej sensu i zamknąć wszystkie tematy na jeden dzień ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 1 kwietnia zmienię sobie profil na fana Stachursky'ego, może to kogoś zaskoczy. Wymiana avatarów i sigów wymaga koordynacji, poza tym nie wszyscy się chyba zgodzą (Pezet z Asuką albo różowym jednorożcem w avacie? o_O ). Lepiej indywidualnie pomyśleć, choć obawiam się, że nikomu na prima aprilis nie będzie chciało się nic robić specjalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można by się odwołać do zarzucanych nam rzeczy w UdMie - czyli tego, że jesteśmy jednomyślną(vel bezmyślną) istotą i wszystkim nam wstawić jeden taki sam avatarek, uznając, że 'od dzisiaj nie ma różnic w moderacji, od dziś jesteśmy Venom'*, albo zrobić coś w stylu powtórki pomysłów 'avatarki sesjoRPGowe' - kiedy to ja, P_aul i Turq zmieniamy sobie aviki na będące 'z jednej bajki'. Były już Muppety i fantastyczna 4(choć Qbuś się nie przyłączył), moglibyśmy też - oczywiście za zgodą redakcji - poumieszczać sobie a avatarkach zdjęcia kolejnych redaktorów. Cóż, na pewno przynajmniej początkowo zaszokuje to użytkowników, a i może uda się od razu wyłapać tych, którzy nie rozpoznają redaktorów na obrazku, ergo nie czytają CDA, wniosek: można banować :D

* - żarcik dla fanów Spidermana ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej powiedzieć że jesteśmy Borg i wszyscy wrzucamy sobie kostkę do awatara :D Ostatnio asymilowaliśmy dwie kolejne osoby :D

Ewnetualnie możemy sobie wrzucić różne kompy i twierdzić że jesteśmy botami, które na nich chodzą.

Swoją drogą to jesli otworzymy LC tuż przed pierwszym to część może pomyśleć ze to żart...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ogłosić otwarty nabór na moderatorów (ale tu może być problem taki, że potem trzeba będzie jakoś tym ludziom wytłumaczyć, że to jest żart).

Jestem za. Musielibyśmy tylko uważać, żeby nas potem forumowicze nie zaspamowali bluzgami, bombami i innymi takimi.

Poza tym popieram też pomysł P_aula z żartem Sesjoerpegowym (Swoją drogą muszę się w końcu wziąć za RB, bo wskrzeszam je już ponad rok).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! W końcu niech wszyscy się dowiedzą, że tak naprawdę wszyscy pracujemy dla policji i piratom wlepiamy karę nie tylko procentową... :D

Swoją drogą to jesli otworzymy LC tuż przed pierwszym to część może pomyśleć ze to żart...
No właśnie też się tego obawiam. Mówię wam: trzeba by wreszcie zrobić temat w "O forum" coś w stylu 'Historia FA', żeby wiedzieli, że 1 kwietnia to tradycyjna data uruchamiania nowości na forum... jak i samego forum.

Poza tym - jak dla mnie i tak żartem jest fakt, że się zgodziłam być tam modem ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie za bardzo. Części z nich nie dałoby się przetłumaczyć, że to było tak na niby i potem przy naruszeniu regulaminu argumentowaliby, że ost/urlop im się nie należy, bo nam to uszło płazem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, ... sorrry.

To było tylko moje zdanie. Pomysł mi się nawet podoba, ale musimy brać pod uwagę możliwe konsekwencje. Jak wszyscy będą za, to przecież nie będę robił za głos rozsądku (czy jak tam mu było ;p).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że pomysł Pezeta jest łatwy do wprowadzenia i zabawny - przy liczbie osób które chcą zostać moderatorami na pewno złapiemy wieeelu frajerów. A może któryś zainteresuje się wstąpieniem w szeregi mundurowych i połączymy przyjemne z pożytecznym? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...