Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Forumowicz Lutego 2010 - wyniki

Polecane posty

Oznajmiam, że Forumowiczem Lutego 2010 został wybrany ...

Murezor

Zasłużył sobie na to wyróżnienie dzięki inteligentnym i przemyślanym postom, które napisał. Dużą aktywnością w dziale Poglądy, sporą wiedzą z historii oraz za świetnego bloga.

W głosowaniu Murezor zdobył piętnaście głosów, drugie miejsce z dziesięcioma głosami zdobył luq92, a najniższy stopień podium zajął Owiec_xD., który zdobył osiem głosów.

Gratulujemy zwycięzcy, a Wam wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i jednocześnie zapraszamy na kolejną edycję (o ile taka będzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! I proszę, abyś dał tez szanse innym ;)

Choć powiem szczerze, że nie spodziewałem się że w ogóle zostanę nominowany.

Hehe, ja już byłem drugi raz nominowany, no i przez tą samą osobę. Opti mnie dwa razy nominował. :P

Apropo. Jaka jest szansa, że indianie przewidzą kolejne takie wydarzenie Sevard ? <Chodzi mnie, czy będzie takie coś jeszcze ?>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevard- Ja bym na górze dopisał, że bloga świetnego prowadzi.

Dopisałem.

Jeśli chodzi o następną edycję, to poważnie się nad tym zastanawiamy. Zliczenie głosów zajęło mi mniej czasu, niż zdecydowanie się kogo i za co nominować. Jednak biorąc pod uwagę aktywność w temacie w O forum oczekiwaliśmy czegoś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o następną edycję, to poważnie się nad tym zastanawiamy. Zliczenie głosów zajęło mi mniej czasu, niż zdecydowanie się kogo i za co nominować. Jednak biorąc pod uwagę aktywność w temacie w O forum oczekiwaliśmy czegoś więcej.

Mimo to niech ta zabawa zostanie. Może trzeba jakąś reklamę zrobić? I ten, który w danym miesiącu czymś zaimponował niech coś z tego ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeknę krótko - bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy mnie nominowali oraz głosowali na moją skromną osobę. To naprawdę wiele dla mnie znaczy i dowodzi, że czas spędzony przez mnie na tym forum nie był zmarnowany. Dzięki :)

Liczę na kolejne wpisy na Blogu.

Naturalnie, pojawienie się nowego wpisu jest tylko kwestią czasu.

Tytuł zdobyty więc można już chyba bez oporów z sesją TES startować, nie? :D

Oczywiście - jeszcze w tym tygodniu postaram się podesłać komuś z zarządu wpis do niezbędnika. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...