Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #47: "Demon"

Polecane posty

Zaczynamy kolejny WWWeekendowy konkurs. Z atrakcyjnymi nagrodami - do wygrania mamy trzy egzemplarze gry NecroVision: Przeklęta Kompania (w wersji na PC).

Co trzeba zrobić, by móc liczyć na wygraną?

Zrobić zdjęcie lub filmik przedstawiające demona (bo z demonami głównie się w NecroVision walczy). Zasadniczo nie interesuje nas, gdzie go znajdziecie, ale musi być oczywiste, że to coś na zdjęciu to demon. Kopyta, ogon, spiczasty język i nieświeży oddech to najbardziej znane cechy charakterystyczne tych stworów, ale tylko wy wiecie, jakie monstrum wytargacie spod szafy.

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o niesklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Rysunki - nawet jeśli są sfotografowane - to rysunki, nie zdjęcia

5. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

6. Filmy muszą składać się w co najmniej 75% z materiałów nakręconych własnoręcznie. To oznacza, że mogą się w nich pojawiać np. fragmenty gier, ale tylko w ograniczonym zakresie.

I jeszcze kwestia programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu odważyłem się wziąć udział w konkursie (uff... dopiero za 47 podejściem :D), więc przyjmę wszelką krytykę. Przedstawiam mój mikro-komiks pod tytułem "DEMON".

PS. Mam nadzieję, że oddzielenie zdjęć jakie zrobiłem podchodzi jeszcze pod punkt ("przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy").

post-33412-1268405887_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe info od moderacji: Proszę raportować tylko plagiaty i wielkie zdjęcia naruszające zasady wstawiania obrazków do postów. Raportów naruszenia regulaminu konkursu i tak nie rozpatrujemy, bo dopuszczanie prac leży jedynie w gestii Redakcji, więc jeśli ktoś wstawi coś niezgodnego z zaleceniami redaktora, to praca taka odpadnie po zakończeniu konkursu. Jego strata, mógł uważniej czytać. Moderacja nie ma wpływu na dobór prac, więc wszelkie raporty prac poza ww. są bez sensu, bowiem i tak pozostawimy je bez rozpatrzenia, bowiem redaktorzy nie zajmują się raportami i nie mają do nich wglądu. Proszę też nie ganiać i ganić po temacie tych, którzy wstawili coś niezgodnego z regulaminem konkursu/forum pisząc "Ojejku, naruszyłeś Regulamin" lub "Ojejku miały być zdjęcia!". Plagiaty i wielkie zdjęcia proszę raportować, ale pozostawiać bez komentarza. Naruszenia regulaminu zabawy po prostu pozostawiać bez komentarza, Redakcja zrobi swoje później.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycja demon pac-man zrobiony klasycznie (tak w tym tandetnym programie :P). Jeśli coś źle zrobiłem to proszę powiedzieć i szybko poprawię, a jeśli dobrze to też napiszcie, poczuje się pewniej :)

Poniżej link:

loket.jpg

Pewnie moja praca nie weźmie udziału, trudno chociaż trochę się pobawiłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...