Jump to content
Sign in to follow this  
Hut

WWWeekendowy konkurs #47: "Demon"

Recommended Posts

Zaczynamy kolejny WWWeekendowy konkurs. Z atrakcyjnymi nagrodami - do wygrania mamy trzy egzemplarze gry NecroVision: Przeklęta Kompania (w wersji na PC).

Co trzeba zrobić, by móc liczyć na wygraną?

Zrobić zdjęcie lub filmik przedstawiające demona (bo z demonami głównie się w NecroVision walczy). Zasadniczo nie interesuje nas, gdzie go znajdziecie, ale musi być oczywiste, że to coś na zdjęciu to demon. Kopyta, ogon, spiczasty język i nieświeży oddech to najbardziej znane cechy charakterystyczne tych stworów, ale tylko wy wiecie, jakie monstrum wytargacie spod szafy.

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o niesklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Rysunki - nawet jeśli są sfotografowane - to rysunki, nie zdjęcia

5. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

6. Filmy muszą składać się w co najmniej 75% z materiałów nakręconych własnoręcznie. To oznacza, że mogą się w nich pojawiać np. fragmenty gier, ale tylko w ograniczonym zakresie.

I jeszcze kwestia programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu odważyłem się wziąć udział w konkursie (uff... dopiero za 47 podejściem :D), więc przyjmę wszelką krytykę. Przedstawiam mój mikro-komiks pod tytułem "DEMON".

PS. Mam nadzieję, że oddzielenie zdjęć jakie zrobiłem podchodzi jeszcze pod punkt ("przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy").

post-33412-1268405887_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest depcio123

ja tez odwaze sie wziac udzial w tym konkursie juz buduje model

:tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Małe info od moderacji: Proszę raportować tylko plagiaty i wielkie zdjęcia naruszające zasady wstawiania obrazków do postów. Raportów naruszenia regulaminu konkursu i tak nie rozpatrujemy, bo dopuszczanie prac leży jedynie w gestii Redakcji, więc jeśli ktoś wstawi coś niezgodnego z zaleceniami redaktora, to praca taka odpadnie po zakończeniu konkursu. Jego strata, mógł uważniej czytać. Moderacja nie ma wpływu na dobór prac, więc wszelkie raporty prac poza ww. są bez sensu, bowiem i tak pozostawimy je bez rozpatrzenia, bowiem redaktorzy nie zajmują się raportami i nie mają do nich wglądu. Proszę też nie ganiać i ganić po temacie tych, którzy wstawili coś niezgodnego z regulaminem konkursu/forum pisząc "Ojejku, naruszyłeś Regulamin" lub "Ojejku miały być zdjęcia!". Plagiaty i wielkie zdjęcia proszę raportować, ale pozostawiać bez komentarza. Naruszenia regulaminu zabawy po prostu pozostawiać bez komentarza, Redakcja zrobi swoje później.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje propozycja demon pac-man zrobiony klasycznie (tak w tym tandetnym programie :P). Jeśli coś źle zrobiłem to proszę powiedzieć i szybko poprawię, a jeśli dobrze to też napiszcie, poczuje się pewniej :)

Poniżej link:

loket.jpg

Pewnie moja praca nie weźmie udziału, trudno chociaż trochę się pobawiłem :)

Edited by loket

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początek rozgrzewkowo:

Konkursowe:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm jakoś tym razem nie mam pomysłu, ale może przez weekend uda się coś wymyślić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wilk623 - tak się nie wstawia filmików, musisz najpierw wysłać go na Youtube, a następnie wstawić tutaj link do niego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale tu chodzi o późniejsze wstawienie do formularzu. A konto na YT to 5 sek zakładania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie można założyć konta ? Jak chcesz brać udział to lepiej załóż i wrzuć na serwis...Raczej nikomu z redakcji nie będzie chciało się wrzucać tego za Ciebie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...