Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2010

Polecane posty

Bloodyrayne mało znana? Rozumiem, że to spis według uznań twórcy, ale to lekka przesada : /

Na szczęście mam gdzie powiesić plakat :) Bardzo ładnie się prezentuje.

Numer bardzo ciekawy, dzisiaj zabiorę się za Drakensang'a.

Dalej ubolewam po stracie GameWalkera, które zawsze poprawiało humor gdy czytałem wypowiedzi ekipy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer całkiem niezły. Dobre pełniaki, duży ładny plakat, kilka ciekawych rezencji. Jednak mimo wszystko brakuje mi mini felietonów, Magazynu prawie kulturalnego, oraz konfiguratora. Te kilka elementów za które lubiłem Cd-action wyleciało sobie od tak z pisma. Najbardziej dziwi mnie mimo wszystko to, że Magazyn wyleciał z powodu jakiejś ankiety, która odbyła się kilka miesięcy temu (Ja w każdym razie o niej nie wiedziałem i nie uczestniczyłem w niej).

Co ciekawe w Action Redaction Smuggler broni czytelnictwa książek, a tu zwyczajnie uległ, wydaje mi się że recki miały na celu zachęcać do czytania.

Skoro piszesz,że tego działu jest żal tobie i reszcie redakcji, może warto przenieść go, przynajmniej na cover. Ci z czytelników, którym też brakuje tego działu napewno go przeczytają.

Felietony i konfigurator też byłyby znów mile widziane, przynajmniej przezemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze nowy numer będzie super. Oby zawartość była jakaś extra, bo najbardziej lubię czytać to co w środku. Naturalnie nie pogniewał bym się na jakiegoś hiciora w DVD ale mniejsza oto. Już się doczekać nie mogę :)

Powodzenia w tworzeniu!

PS: Fajnie by było, jak byłoby coś o najnowszym GTA na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer jest niezwykły.Przeczytałem go całego i się nie zawiodłem.Super recki i do tego takie fajne pełniaki jak Blacksite:Area 51 oraz Drakesang.A do tego ten wielgachny plakat który już wisi na mojej ścianie.Podsumowując:jest genialnie i oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym nr. CDA recki fajowe, ale publicystyka cos słabiutko. Szkoda, bo lubię publicystykę. podobało mi się "Anatomia nieżycia", bo to fajny pomysł napisać o tym. Poza tym to wszystko tak jak zwykle vzyli fajnie, a nawet bardzo fajnie, a nawet super :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NL - juz od jakiegos czasu nie ma tam nic ciekawego.

AR - tez mniej ciekawszych listow, ale jeszcze nie jest najgorzej.

Recenzje - moje ulubione gry to RPG, wiec nie mialem wlasciwie nic do poczytania.

Plytka - z Drakensang'a bardzo sie ucieszylem.

Korekcja - poprawila sie od ostatnich numerow.

W sumie nie jest zle, niemniej jednak jestem roczarowany tym, ze nie ma zadnych ciekawych RPG (ale pretensje chyba nie do was, bo wkoncu wy gier nie robicie)

Brakuje mi dawnego "zabawniejszego" Na Luzie i GameWalkera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podoba nowe CDA - super grafa, recenzje i publicystyka (szkoda że nie ma "Z shotgunem...", jedyny minus)

co do dodatków to... plakat wyrzuciłem, Drakensanga już miałem, Area 51 mnie nie interesuje... ale ja nie kupuję CDA dla dodatków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna, minimalistyczna okładka, w przeciwieństwie do paskudnego i odstraszającego worka. Chociaż ja zrezygnowałabym z większości napisów i zostawiła tylko najważniejsze, a pozostałe umieściła na lakierowaniu - zamiast tych "14 lat z Wami" - efekt byłby jeszcze lepszy.

Gratuluje świetnego pełniaka jakim jest Drakensang - grałam i naprawdę polecam.

Plakat tym razem mi się nie przyda, ponadto sądzę, że zamiast AC2, lepiej prezentował by się jakiś art z Bioshocka 2. Jak się okazuje czasem rozmiar ma znaczenie - ja (i mój brat :happy: ) jestem jak najbardziej za plakatami takiej wielkości.

Zawartość jak to ostatnio bywa "tylko" dobra - bardzo brakuje mi pewnych usuniętych działów, a felietony różny poziom ze sobą reprezentują. Całe szczęście, ze "Z shotgunem..." już zniknął, proszę nigdy więcej blogów na łamach CDA. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ja zrezygnowałabym z większości napisów i zostawiła tylko najważniejsze, a pozostałe umieściła na lakierowaniu - zamiast tych "14 lat z Wami" - efekt byłby jeszcze lepszy.

Tyle ze napisy na okładce są po to, żeby było je widać (np. za szybą w kiosku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest dobre to pewnie wiecie ale trzeba naświetlić kilka spraw które są żałosne i to trzeba poprawić ...

Kupuje CD-action i największego pozytywa miałem na myśl o NL wiem to nie jest pismo z dowcipami ale ehhh

1. Growe przekręty - przeczytałem całe pod koniec kipiąc z nudów.

2. oczom nie wierzę - ile to już razy było ile to już razy wiedzieliśmy ? xxx

3 Ale kino - znam angielski, wiem o czym film czytając to do końca nie wiedziałem o co chodzi autorowi.

4 Screeny - kiedyś komentarze były bardziej hmm z jajem/zabawne ? [poza tym obrazki bardzo duże są wydaje mi się że ktoś zapchał NL na siłę ... ]

5 Mini ttest - ocb ?! kupowałem cdaction od hmm ten z falloutem 1 chyba jak pamiętam ale nie znałem odp na pytania myślę że 99% waszych czytelników nie znało odp. nie lepiej było zrobić to jako ciekawostkę ? zajęło by 1/3 miejsca.

Spodobał mi się każdy pisać może i info z L2 o czasie gry to było naprawdę zabawne.

Na koniec widzę prośbę o wpółtworzenie NL ... może to nasza wina że nic lepszego wam nie wysłaliśmy. :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten nowy numer i okazało się, że dostałem dwie pierwsze płytki z BlackSite Area 51, co mam dalej z tym zrobić ?? Gra nie jest zła, ale z dwóch płyt nie będę jej instalował - bez przesady. Napisałem wiadomość do działu reklamacji, ale jakoś cisza :sad: Nie jest to odosobniony przypadek, kilka osób już pisało o takim przypadku, czy redakcja ma zamiar coś z tym zrobić ?? Numer przynajmniej mój jest wybrakowany :( Sklep nie przyjmuje reklamacji, powiedzieli mi, że to nie ich wina, taki dostali, taki sprzedają, a płyty to mogłem mieć wcześniej :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ja zrezygnowałabym z większości napisów i zostawiła tylko najważniejsze, a pozostałe umieściła na lakierowaniu - zamiast tych "14 lat z Wami" - efekt byłby jeszcze lepszy.

Tyle ze napisy na okładce są po to, żeby było je widać (np. za szybą w kiosku).

W takim razie szkoda, że worek je zasłania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest dobre to pewnie wiecie ale trzeba naświetlić kilka spraw które są żałosne i to trzeba poprawić ...

Kupuje CD-action i największego pozytywa miałem na myśl o NL wiem to nie jest pismo z dowcipami ale ehhh

1. Growe przekręty - przeczytałem całe pod koniec kipiąc z nudów.

Formalnie biorac "kipiac z nudow" to troszke "ciemne swiatlo" ale niech tam. To wasza tworczosc, podrzuc lepsze przekrety, z checia zamieszcze.

2. oczom nie wierzę - ile to już razy było ile to już razy wiedzieliśmy ? xxx

Nie wiem ile razy WY to widziales, ale sporo osob po raz pierwszy i rubryke chwalo

3 Ale kino - znam angielski, wiem o czym film czytając to do końca nie wiedziałem o co chodzi autorowi.

Najwyrazniej nie masz zdolnosci do rozumienia absurdu :). Chodzilo po prostu o oddanie kretynskiej maniery "tlumaczy" tytulow filmowych, ktorzy z Dirty Dancig zrobili Wirujacy Seks, a idom znaczacy tyle, co "pospolitosc skrzeczy" przetlumaczyli literalnie na "Orbitowanie bez cukru".

4 Screeny - kiedyś komentarze były bardziej hmm z jajem/zabawne ? [poza tym obrazki bardzo duże są wydaje mi się że ktoś zapchał NL na siłę ... ]

Obrazki sa na tyle duze, by bylo widac co na nich widac - czasem dowcip ukrywa sie w jakims detalu.

5 Mini ttest - wtf ?! kupowałem cdaction od hmm ten z falloutem 1 chyba jak pamiętam ale nie znałem odp na pytania myślę że 99% waszych czytelników nie znało odp. nie lepiej było zrobić to jako ciekawostkę ? zajęło by 1/3 miejsca.

Pytania byly BARDZO proste... JA mysle, ze 99,99999999999999999999999999999991 i 1/3 % czytelnikow nie miala z tym problemu.

Na koniec widzę prośbę o wpółtworzenie NL ... może to nasza wina że nic lepszego wam nie wysłaliśmy. :unsure:

No wlasnie - czy COS wyslales, czy ograniczasz sie TYLKO do marudzenia, ze do d...?

Chociaż ja zrezygnowałabym z większości napisów i zostawiła tylko najważniejsze, a pozostałe umieściła na lakierowaniu - zamiast tych "14 lat z Wami" - efekt byłby jeszcze lepszy.

Tyle ze napisy na okładce są po to, żeby było je widać (np. za szybą w kiosku).

W takim razie szkoda, że worek je zasłania...

Ale potem na poleczce jak szukasz informacji o jakiejs grze to jednak latwiej widziec od razu niz patrzyc pod swiatlo. Musisz pamietac, ze okladka to z jednej strony "wartosc artystyczna" ale z drugiej MUSI zawierac czytelny przekaz informacyjny. COs jak znak drogowy - nie wystarcza, ze jest LADNY, MUSI tez INFORMOWAC i to tak, ze od jednego zerkniecia okiem wiesz co ci mowi. Minimalistyczne moga byc plakaty, ale nie okladki.

Kupiłem ten nowy numer i okazało się, że dostałem dwie pierwsze płytki z BlackSite Area 51, co mam dalej z tym zrobić ?? Gra nie jest zła, ale z dwóch płyt nie będę jej instalował - bez przesady. Napisałem wiadomość do działu reklamacji, ale jakoś cisza :sad: Nie jest to odosobniony przypadek, kilka osób już pisało o takim przypadku, czy redakcja ma zamiar coś z tym zrobić ?? Numer przynajmniej mój jest wybrakowany :( Sklep nie przyjmuje reklamacji, powiedzieli mi, że to nie ich wina, taki dostali, taki sprzedają, a płyty to mogłem mieć wcześniej :blink:

Odeslij nam jedna nadmiarowa plyte i napisz ze drugiej brakuje, a my ci doslemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim numerze CD-A aż było przyjemnie poczytać publicystykę. Artykuł o cenzurze internetu, aferze związanej z Live'em, a także reklamami w grach. A w CD-A 04/10 wszystkie te artkykuły (zaledwie 3) są mocno - IMO - mocno naciągane. 10 najgorszych kobiet w grach i 10 lat simsów? Mogliście się trochę bardziej postarać... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potem na poleczce jak szukasz informacji o jakiejs grze to jednak latwiej widziec od razu niz patrzyc pod swiatlo. Musisz pamietac, ze okladka to z jednej strony "wartosc artystyczna" ale z drugiej MUSI zawierac czytelny przekaz informacyjny. COs jak znak drogowy - nie wystarcza, ze jest LADNY, MUSI tez INFORMOWAC i to tak, ze od jednego zerkniecia okiem wiesz co ci mowi. Minimalistyczne moga byc plakaty, ale nie okladki.

Najważniejsze gry i tak są wypisane na grzbiecie, te mniej ważne i tak są tylko w spisie treści umieszczane. Od czasu do czasu wolałabym właśnie taką bardziej artystyczną, a mniej informacyjną okładkę. Wiem, że to mało praktyczne i nikomu właściwie nie potrzebne, jednak IMO prezentuje się po prostu lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA przemielone, więc wziąłem się za cover. Blacksite to świetna gra. Niczym nie skrępowana rozpierducha. Jakaś fabuła jest, coś się dzieje. Ktoś powie że krótka. No i co? Dwa wieczorki po pracy i było po sprawie. Co prawda na najniższym poziomie trudności miałem wrażenie, że gram na nieśmiertelności, ale wrażenia pozytywne. Drakensanga już napocząłem. Zapowiada się koszernie:)

Co do strony technicznej, to jak wykonana jest okładka? Napis "14 lat z wami" to lakier UV położony punktowo? Efekt po prostu zabija. Prosto i skutecznie. Swoją drogą ciekawym eksperymentem mogła by być okładka taka, jaką miał Mangazyn. Nie wiem co to było, ale okładka wyglądała jak plastikowa. Efekt był niesamowity (mam wrażenie że to był lakier UV matowy, ale głowy nie dam). Może by tak mały eksperyment?

Co do zawartości pisma to nie mam zastrzeżeń. Malkontenci narzekają na NL czy AR, a przecież to są działy bonusowe. Z drugiej strony NL można by przenieść w całości na cover. Miejsce zwolnione na papierze można by przeznaczyć na publicystykę. Szkoda trochę że zmieniliście rozkład pisma. Poprzedni (z GameWalkerem i minifelietonami) bardziej pasował mojej skromnej osobie. Powracający jak bumerang temat konsol - mi jest obojętny. Ni mnie to grzeje ni ziębi. Owszem mam w domu konsole (liczba mnoga uzasadniona), ale to raczej oldskulowe retro niż nextgen. Jak kogoś to nie interesuje to może nie czytać i po bólu. Nie kręcą mnie Fify, PESy, managery i tym podobne pierdoły - nie narzekam, tylko omijam te teksty.

W zasadzie to obraliście (jako redakcja) dobry kurs. Z okazji 14 urodzin życzę Wam abyście ten kurs utrzymywali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 Mini ttest - ocb ?! kupowałem cdaction od hmm ten z falloutem 1 chyba jak pamiętam ale nie znałem odp na pytania myślę że 99% waszych czytelników nie znało odp. nie lepiej było zrobić to jako ciekawostkę ? zajęło by 1/3 miejsca.

LoL. Mi zaczęto kupować(wtedy 5 lat miałem) od 3 urodzin cda i mam jeszcze parę starszych, a na wszystkie pytania znałem odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...