Skocz do zawartości
Ghost

Wypłaty 2006 - 2010

Polecane posty

Ruszamy z tym, o czym nieoficjalnie rozmawialiśmy na ostatnim zjeździe.

Jak w tytule, wydawnictwo postanowiło zwiększyć Waszą motywację do prac nad forum i znalazło trochę grosza na wynagrodzenia. Stawki wyglądają tak:

Moderatorzy - 100zł brutto / m-c.

Super moderatorzy - 220zł brutto / m-c.

Pieniądze wypłacać będziemy zaraz na początku każdego miesiąca, dlatego proszę o przesłanie na mail danych do przelewów. Kto nie ma konta, niech przyśle adres do wykonania przekazu.

Umowy o dzieło będziemy przesyłać pocztą około 10 dnia każdego miesiąca. Razem z umową znajdziecie zaadresowaną kopertę zwrotną - użyjcie jej do odesłania podpisanej kopii umowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie zauważyliście, przy okazji zmiany skryptu awansowałem na junior admina. Obejmuję też w opiekę kwestie wynagrodzeń.

Z okazji zmian, udało mi się wynegocjować symboliczne podwyżki. I tak:

Moderatorzy: 240zł brutto / m-c.

Super moderatorzy 400zł brutto / m-c.

Junior admin: 500zł brutto / m-c (:D).

Poza tym (!) osoby aktywnie uczestniczące w przemianach zostają nagrodzone premią w wysokości 150zł - kwota będzie doliczona do najbliższej. Możecie się też spodziewać małych paczek z gierkami - może nie najnowsze hiciory, ale ciągle warte zagrania gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wies.niak nas opuścił, przejmuję obowiązki pełnomocnika do spraw wynagrodzeń.

Faktem jest, że przyjęliśmy wielu juniorów i wydawca chciał pojechać nam po kieszeniach. Na szczęście udało się go przekonać, że pusta posada JA będzie wystarczającą rekompensatą za tak duży nabór.

Jak wiecie, mamy kryzys i Bauer również z tego powodu chciał nam zmniejszyć zarobki. Na szczęście groźba strajku podziałała odpowiednio na wyobraźnię smutnych panów :>

Co za tym idzie, stawki pozostają bez zmian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...