Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Forumowicz miesiąca - Luty 2010 (głosowanie)

Polecane posty

Czas rozpocząć finałowe głosowanie na Forumowicza Miesiąca lutego 2010. Finałowa szóstka prezentuje się następująco (kolejność alfabetyczna):

behemort

Diacon

longbow

luq92

niko22

Murezor

Owiec_xD.

Xysiu

Głosujemy na jedną osobę spośród wymienionych wyżej. Głosowanie trwa do niedzieli 14.03.2010.

Głosy prosimy uzasadniać.

Przypominamy, że ten temat nie służy do dyskusji oraz, że zabawa organizowana jest przez moderatorów forum i nie jest w żadnym stopniu związana z Redakcją CD-Action.

Regulamin zabawy.

uncle-sam.jpg

I TY weźmiesz udział w nominacjach i głosowaniu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murezor - wybitna wiedza i mądrość w połączeniu z dobrą i kwitnącą inteligencją prowadzi do tego, że jego posty czyta się tak, jakoby się jadło mannę z nieba... Czasem jeno to może wybawić... No i fanatyzmu nie ma...

Wybitna osoba na właściwym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<spogląda na finalną szóstkę>

Hmm. Waham się między Behemortem, a Murezorem... Nie wiem którego by wybrać. I ten pisze ciekawie, i ten...

Ale jednak oddam swój głos na Murezora (wybacz behemort).

A argumentacja? Nie chce powielać tego co napisali inni, a więc powiem krótko: Za wybitną wiedzę, inteligentne wyrażanie Swoich poglądów i za to po prostu, że Jego posty czyta się bardzo przyjemnie.

P.S. Jakim cudem dostałem się do finału?! Jestem zszokowany. Dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kogo by tu... Niech będzie Murezor, dałem głos w nominacjach to niech tutaj też ma. Behemort też trzyma wysoki poziom, ale padło akurat na Murezora, bo to jednak on ma prowadzić sesję TES (o ile ludzie się zbiorą) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murezor i behemort mieli swoją działkę już wcześniej, teraz pora na nowych nominowanych. Mój głos idzie zatem do Owca_xD. za ciekawego, fajnie prowadzonego i obfitego w długie wpisy bloga. Ot, co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu wybrać...

Podtrzymuje swoją nominację. Głosuję na forumowicza o nicku niko22 (dziwnie to brzmi... ;)). Głos należy się za wiedzę historyczną (tak, wiem, Murezor to następca Trymusa, zgadza się, ale jeden człowiek to nie stanowi całej elity, czyż nie?), kulturę wypowiedzi i... życzliwe podejście do nowych ludzi. (jedna z pierwszych osób z jakimi się na tym forum spotkałem, choć sam pewnie nie pamięta... ;)). Poza tym nie lubię jednogłośnych wyborów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos wędruje do autora mojego ulubionego bloga FA. Owiec_xD tak trzymaj!

PS Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować za głosy oddane na moją skromną osobę. Naprawdę nie spodziewałem się, że kiedykolwiek znajdę się w finałowym głosowaniu. Jeszcze raz dzięki, Wasze głosy nie pójdą na marne, podziałają one na mnie mobilizująco, aby moja aktywność na FA była jeszcze pozytywniejsza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odwiedzam ani blogów, ani poglądów- od biedy zajrzę do zagadek, więc nie za bardzo kojarzę nominowanych. Zdążyłem

poznać jedynie trochę ambitnej twórczości Murezora.Więc niech będzie głos na niego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...