Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cragir

Frustrat Zone, czyli komentarze pod newsami:)

Polecane posty

Zapewne niektórzy już po przeczytaniu nazwy tematu dostali dziwnych napadów, stanów lękowych itp. Tu będziemy dyskutować o tym jak uniemilać im dzień i co zrobić z najwybitniejszymi przedstawicielami gatunku Spamowego, a także współczuć tym, którzy tam byli:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą metodą stosowaną przez mą osobę jest: Gdy zauważysz posta a la spam/flame itp wywal go. I Jeszcze kolejnych 10 które następują po nim. Pewność jest niemal 100% że będą się dalej chłopakia-spamaki nakręcać i przynajmniej połowa z tej dziesiątki to kolejni spamerzy ktorych dzięki temu upolowaliśmy. Metoda szybka i pozwalająca łatwo ogarnąć ten bajzel :).

A niewinni którzy dostali zabłąkaną kulkę.... Cóż. To Wojna, na Wojnie zawsze są ofiary. A Wojna się nie zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja poznałem się trochę bliżej ze stałymi bywalcami WWWekendowych konkursów i powiem tylko tyle, że są dziwni :smile: Od wczoraj testowali na ile mogą sobie pozwolić w spamowaniu, do rana zapełnili całe cztery strony. Na razie nie stawiam żadnych ostów, wole się trochę z nich pośmiać :smile:

Pss, Sciass, reszta modów chyba nie wyczaiła tego tematu, na razie możemy tu sobie sami pospamować :spam:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pss, Sciass, reszta modów chyba nie wyczaiła tego tematu, na razie możemy tu sobie sami pospamować :spam:

Do spamu przeznaczone są inne tematy.

Żeby nie robić off-topu - współczuję Wam, bo musicie te komentarze czytać. No przynajmniej powinniście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wciskałem ludziom kit, że to czytałem, ale naprawdę to tylko szukałem po stronach gdzie są jakieś bluzgi, ewentualnie słowa, które mi przyszły do głowy. Gdyby działo się coś poważnego, to przecież userzy zgłoszą, prawda? :D Po co się męczyć niepotrzebnie, lepiej poczytać książkę albo pograć w TF2. Tematów WWWekendowych nigdy nie czytałem, bo gdybym tam wpadł, to musiałbym chyba wszystkich pobanować za czat i inne przewinienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję napisać jakiś programik w stylu trojana, który losowo kasuje wybrane strony komentarzy a nie pojedyncze rzeczy a następnie przez adres IP rzuca się na PC, kasuje wszystko... albo nie. Zbyt hardkorowa rzecz. Człowiek mógłby się jeszcze załamać :-) Lub można zastosować ciężką artylerię w postaci bomby neutronowej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same przecieki wyprodukowały ok 15 stron, a tu jeszcze dwa pełniaki do odgadnięcia i zapowiedź. :wallbash: Dobrze, że mam trzy dni wolnego od szkoły.

Lub można zastosować ciężką artylerię w postaci bomby neutronowej...

A masz jakiegoś kupca? To zaraz zrobimy tam jesień średniowiecza :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...