Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełniaki na numer specjalny 2010 - propozycje

Polecane posty

A ja myślę, że powinniście w końcu dodać jakiś tytuł konsolowy. Profil pisma i zawartość się trochę zmieniły, więc może trzeba pójść krok dalej? Nie zapodam żadnego tytułu, ale Kagex pewnie coś dorzuci. Konsolowcy byliby wniebowzięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno temu załatwiałem wrzutę paru gier od twórców homebrew do serii "Arcade" na Xbox Live!, mam parę kontaktów, więc może udałoby się wydębić za niedrogo kody na jedną z gier (rozsyłalibyśmy standardowo - poprzez stronę główną) albo wrzutę mini paczki (powiedzmy trzech) na jedną DVD9. To nie jest takie drogie jak się myśli, a M$ poszliby zapewne bardzo chętnie na rękę - więcej osób rzuciłoby się na Live!

Którego nadal w Polsce ni hu hu, ni ma. - Sciass

Cisza o tym, ale równo z dniem E3, Live! oficjalnie wejdzie do 3 krajów UE. Specjalnie dla Polaków szykowana jest masa bonusów (za kontrakcje) za free, więc o to się nie bój. M$ lubi sobie szykować grunt pod nogami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nawet jeśli nie cała paczka to chociaż Team Fortress 2 lub Left 4 Dead 2 - zwiększymy swoje grono 'stimowych' przyjaciół a MSaintowi pomożemy nabić 'aczivmenty' :D A z filmów... wolałbym Silent Hill, bo o dziwo recenzje nie były nawet aż tak miażdżące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu z tym WoWem? A ja jak zwykle powiem swoje - Blizzard tak, ale na przykład cała kolekcja Diablo (1, 2, dodatki), albo starcraft (2? :D) Miałbym motywacje żeby kupić pismo pierwszy raz od roku ;]

Ewentualnie FM najnowszy, nie pamiętam czy kiedykolwiek pojawił się jakiś menago :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może od razu Legendy RPG? To by było coś, tylko, że zajmuje trochę dużo miejsca.

Ooo, tak, to by było coś. Przymierzałem się do zakupu, by w końcu wypchnąć te tytuły z mojej 'kupki wstydu', ale jak dałoby radę dorzucić do CDA, to bomba.

A ja myślę, że powinniście w końcu dodać jakiś tytuł konsolowy. Profil pisma i zawartość się trochę zmieniły, więc może trzeba pójść krok dalej? Nie zapodam żadnego tytułu, ale Kagex pewnie coś dorzuci. Konsolowcy byliby wniebowzięci.

Osobiście mogę zarekomendować parę tytułów na PSN (ostatnio Sony poszło do przodu, jeśli o bazę użytkowników w Polsce chodzi), są/były w promocjach i obniżkach, więc może się uda (acz totalnie nie wiem, jak to wygląda od strony SCEP):

Flower, flOw, Critter Crunch.

Jeśli pomysł nie przejdzie, a jeszcze nie grałeś, to koniecznie zakup, zwłaszcza pierwsze dwie! - RoZy

EDIT: A może po prostu vouchery na MSP/zasilenie konta PSN? Każdy wydałby na to, co chce - czy to DLC, czy jakaś mniejsza gierka, czy ciuszki dla avatarków/inne pierdoły...

Z filmów - zdecydowanie Silent Hill, chyba najmniej crapowaty z wszystkich 'game inspired'. (Ciekawe swoją drogą, jak ten PoP wyjdzie, premiera już nie tak daleko :))

@MSaint: Tak, ankieta to zdecydowanie dobry pomysł, ale niech najpierw przejrzą te nasze propozycje Ghost i Smg, wybiorą tych 10 najbardziej prawdopodobnych, a my z nich wybierzemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...