Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełniaki na numer specjalny 2010 - propozycje

Polecane posty

Dobra na kwiecień już wybraliście pełne wersje, teraz trzeba by pomyśleć coś o majowym numerze specjalnym.

Tylko jak zwykle cicho sza, forumowicze nie mogą wiedzieć, że moderatorzy mogą wybierać jakie pełne wersje gier mają pójść w numerze.

Typujcie co byście chcieli, ja pogadam z szefem, zobaczę co da się załatwić i zrobimy ankietę gdzie wybierze się te 3 gry, może 4 gry.

Tylko nie przeginajcie jak ostatnio. To, że napisałem, że to numer urodzinowy to nie znaczy, że musicie jako propozycje walić takimi tytułami. :)

Więc jak zwykle proszę od każdego o propozycje 3-4 pełniaków. Oczywiście rozsądne propozycje.

P.S. A zapomniałem dodać. Gadamy z LucasArtsem i być może uda się coś wyszarpać spod znaku Star Wars. Może nawet oba KoTOR'y tylko jeszcze nie wiem na jaki miesiąc. Ale o tym cicho sza, bo rozmowy są tajne/poufne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, trzeba tak kombinować, żeby były różne gatunki. Jak damy za dużo FPS'ów to się inni na nas wypną. :)

I chyba na razie trzeba będzie poluzować z przygodówkami, bo ostatnio trochę przesadziliście z tym gatunkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa! Oto lecą propozycje :D

1) Orange Box -> coś dla singla, coś dla multi w eleganckiej paczce pomarańczy.

2) Wiedźmin - a taki polski akcent ^^

3) World of Warcraft - dawno nie było żadnego MMO... zaraz, właściwie w ogóle nie było, bo trial się nie liczy ;P

4) F.E.A.R 2 - żeby spamerzy wiedzieli co zrobi z nimi Alma :-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost mówiłeś ostatnio, że kontaktowaliście się z Monolithem. Próbujcie, może pierwszego Feara wyciągniecie z dodatkiem, bo chętnie bym sobie pograł.

Proponuję też UFO: Afterlight i Punishera. Myślę, że nie będą narzekać.

Oj Ghost przesadzasz. To, że lubię przygodówki i te, które ostatnio były są za łatwe, to nic na to nie poradzę. Dałoby radę Mysta wygrzebać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

Gothic III

Unreal Tournament 2004 tu się zgadzam z Rankinem

Trine

Czyli wyszedł dość zróżnicowany zestaw.

EDIT:

Jeśli na liście mogą być KOTOR-y to to co jest wyżej anuluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, bym zapomniał - chętnie zagrałbym a przynajmniej sprawdził dodatek do pierwszej ArmY :-) Teraz ciężko dostępna jest. Co nie zmienia faktu, że dwójka wygrywa na całej linii począwszy od feelingu a kończąc na grafice :D A, jak najbardziej dla KOTORów albo jakieś inne RPG - Mass Effect może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MMO jest ten problem, że gra wymaga internetu, a nie każdy kto kupuje CD-Action, takie coś ma. Po za tym, obecnie po tych wszystkich patchach to nie wiem, czy instalka na dwa DVDiki by się zmieściła ;)

Więc WoW raczej odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, piszcie wolniej, bo nie nadążam odświeżać strony.

Skoro ma być zróżnicowany zestaw, to:

- KOTORy, a jak nie wyjdzie Planescape,

- dawno nie było sensownej ścigałki, więc może jakiegoś starszego Colina (chciałem zaznaczyć, że tym razem nie przeginam, bo nie napisałem wprost, że chcę nowego DIRTa ;p),

- któraś Cywilizacja, albo inna turówka. Ewentualnie jakieś fajne 4X, lub 2w1. Wiem, że to stare, ale nadal fajne, czyli Alpha Centauri.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sugeruję Arcanum i Lionhearta. Nie mam żadnej z nich, gry znane, lubiane i dość stare to łatwiej załatwić będzie :). Do tego może jakiś nowszy produkt jak na przykład Heroes Of Might And Magic 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOTOR'y jeśli damy radę załatwić to raczej nie na teraz. Może za parę miechów.

Co do filmu Doom, nie myślicie, że trochę za wcześnie czy też można dać już jakąś egranizację?

Arcanum i Lionhearth było u konkurencji, nie ma się co bawić w odgrzewane kotlety.

mateusz(stefan) - znowu? Ile mam ich dla Was załatwiać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rympcium pimpcium. Pobożne życzenia. Chociaż jak numer urodzinowy, to i może z KOTOR-ami się uda. Jeśli tak, to jestem za. No i Ghost napisał "rozsądne propozycje", czyli trzeba tez dać to, na co licencję już mamy. Wszyscy by chcieli Mass Effecty czy Assassiny. A jak mówiłem, że Watchmeny będą dobre, toście pluli. BTW, co z "Playboy - The Mansion"? Mówiłeś, Ghoście, że gra jest od paru miesięcy zaklepana. Może by w końcu ją dać? Wprawdzie już widzę jak niektórzy by pluli, ale ja bym się tam trochę pobawił w plejboja.

Poza tym, Ghoście, nie rezygnujmy z przygodówek. Ja tam je lubię i cieszę się, że w kwietniowym numerze będzie Beowulf. Jedni lubią rybki, drudzy akwarium. Dla mnie to całe Area51-cośtam, to crap totalny, ale się nie rzucam. Nie grywam w FPS-y, ale nie pyskuję jak się na coverze pojawiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Orange Box -> coś dla singla, coś dla multi w eleganckiej paczce pomarańczy.

Jestem bardzo na tak. Dobrze by się zbiegło z moim promowanym wpisem blogowym o Team Fortress 2, zresztą potrzebuję nabić achievementów, a im więcej osób się dołączy i doda mnie do znajomych na Steam, tym będzie łatwiej. A jak nie kupicie całego zestawu to dajcie same kody steamowe na Team Fortress 2, też styknie.

hit kinowy 'Doom'

Meh. Ghost daj Residenta któregoś, ew. Silent Hilla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy dać film i odejść od tej tematyki gier, to proponuję Into the Wild. Fajny film z genialną ścieżką dźwiękową, jednocześnie w Polsce mało znany, bo pojawił się w bardzo małej ilości kin i to jeszcze spory czas po zachodniej premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o filmach, to mi się drużyna pierścienia połamała, a nie ripowałem :(

A z gier, to może TimeShifta? Nie mam, a gra fajna. Wierzę w was ;P

Playboy - jestem na tak. F.E.A.R też bym chętnie zobaczył i stalkery. Może któregoś Total Wara? Albo jak już i tak pakujemy tyle kasy, to może kupon rabatowy na sprzęt? Mam już dość mojej myszki kulkowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cragir - zapomniałeś? Deadline jest. Redaktorzy mają teraz co innego na głowie.

Kupon na sprzęt powiadasz. Hmm. Musze sprzedać temat naszym marketingowcom, może z okazji świąt wielkanocnych ugadają się na taką promocję z jakimś sklepem internetowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...