Jump to content
mateusz(stefan)

Penetrator-Inwigilator V

Recommended Posts

Ja jestem za zaprzestaniem tej zabawy. Jak już Mariusz Saint kiedyś napisał to jest naprawdę kiepskie uczucie, gdy tona modków zwali się na Twój profil, dlatego też nominuję użytkownika o nicku mateusz(stefan). Niech wie co czują ci biedni użytkownicy, których nagle odwiedzają wszyscy moderatorzy w krótkim czasie po to tylko, żeby złapać delikwenta na drobnym wykroczeniu i dać mu osta.

Link to comment
Share on other sites

To proponuję zrobić nalot z ostem i milicyjnym pałowaniem - tak dla profilaktyki :-) W kwietniu - faceci poniżej 17 roku życia, w maju - powyżej wykorzystując jakieś algorytmy liczenia... Albo wykorzystajmy Google Bota, żeby losował komu strzelić osta i nabić ilość wejść w profil :)

Link to comment
Share on other sites

Standardowa procedura - ja przeglądam wszystkie blogi w poszukiwaniu jakiegoś frajera, potem Ty wklejasz jakąś stronę ze swojej bogatej kolekcji porno, na koniec wymyśla się jakieś 'Propagowanie niepoprawnych treści na blogu' i sprawa załatwiona.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli już koniecznie chcecie się tak bawić, to z okazji urodzin forum można zrobić coś z przytupem i zbanować jakiegoś znanego użyszkodnika. Tylko nie za bardzo mam pomysł kogo.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam wolę nadal podszczypywać pewne osoby. Tak fajnie się wkurzają, gdy okazuje się, że to znowu ja ;) No i poza tym taka zabawa lepiej smakuje, bo wiem czego się po nich spodziewać. Ale co kto lubi.

Link to comment
Share on other sites

Możemy. Chyba, że w tym miesiącu dałbyś nam zezwolenie na operacje Domino Day(tak, wiem miała być w pod koniec maja, ale już się doczekać nie mogę :tongue: ) . Zrobilibyśmy porządek w Pomocnej Dłoni, a każdemu kto źle założył temat osta ku przestrodze. Dzięki temu userzy mogliby odpracować osta zakładając mądre tematy w Rozrywce. Wilk syty i owca cala.

Link to comment
Share on other sites

Ale to prawie nikomu nieznane dzieciaki... Lepiej kogoś, kto duża spamuje. Ostatnie mnie michi93 nieźle wkurzył w sprzęcie. Dajmy mu chociaż długi urlop, co? Facet jest miły i fajny, więc mi go szkoda, ale za ten wyskok w sprzęcie mógłby dostać parę dni wolnego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...