Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Penetrator-Inwigilator V

Polecane posty

Ja jestem za zaprzestaniem tej zabawy. Jak już Mariusz Saint kiedyś napisał to jest naprawdę kiepskie uczucie, gdy tona modków zwali się na Twój profil, dlatego też nominuję użytkownika o nicku mateusz(stefan). Niech wie co czują ci biedni użytkownicy, których nagle odwiedzają wszyscy moderatorzy w krótkim czasie po to tylko, żeby złapać delikwenta na drobnym wykroczeniu i dać mu osta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję zrobić nalot z ostem i milicyjnym pałowaniem - tak dla profilaktyki :-) W kwietniu - faceci poniżej 17 roku życia, w maju - powyżej wykorzystując jakieś algorytmy liczenia... Albo wykorzystajmy Google Bota, żeby losował komu strzelić osta i nabić ilość wejść w profil :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy. Chyba, że w tym miesiącu dałbyś nam zezwolenie na operacje Domino Day(tak, wiem miała być w pod koniec maja, ale już się doczekać nie mogę :tongue: ) . Zrobilibyśmy porządek w Pomocnej Dłoni, a każdemu kto źle założył temat osta ku przestrodze. Dzięki temu userzy mogliby odpracować osta zakładając mądre tematy w Rozrywce. Wilk syty i owca cala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to prawie nikomu nieznane dzieciaki... Lepiej kogoś, kto duża spamuje. Ostatnie mnie michi93 nieźle wkurzył w sprzęcie. Dajmy mu chociaż długi urlop, co? Facet jest miły i fajny, więc mi go szkoda, ale za ten wyskok w sprzęcie mógłby dostać parę dni wolnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...