Jump to content
Sign in to follow this  
Lord Nargogh

Ban Party 2010

Recommended Posts

...z których w większości nie mamy się co pokazywać z powodu waszych wybryków z poprzednich imprez. Good luck with finding another site.

Well. Tam nas jeszcze nie było. Istnieje szansa, że wieści o nas do nich nie dotarły.

Ok, znam dobrze zakopiec, w ciągu tygodnia mogę przygotować ze dwie-trzy oferty co bardziej luksusowych miejsc wypoczynku. Swoją drogą kto ma ochotę na pijaną wycieczkę do piątaka któregoś dnia? :D

Cholera. Musimy zmienić miejsce, bo teraz wszyscy wiedzą gdzie się wybieramy i "fani" nie dadzą nam spokoju. A myślałem, że będziemy mogli się swobodnie napić... soczku i poświrować bażanta jedynie w towarzystwie swoim i gór. Lipaaaa!

Lordzie, jesteś wyrodnym moderatorem! Jak ktoś może moderować i być abstynentem?

U mnie na wsi za dębicą w podkarpaciu :D albo we włoszech to też u mnie :P .

Lordzie, jesteś wyrodnym moderatorem! Jak ktoś może moderować i być abstynentem?

O, to proste. Trza być zwyczajnie ostro po[beep] [beep] [beeeeeep] w...świrem. Znam to z autopsji.

No i tutaj też się nuby wepchały...

W każdym razie - a co jest złego w Lidze Abstynenckiej? :D Dobra, wiem co. Filmiki i zdjęcia 'was w akcji', jakie możemy wam później rozsyłać :P W każdym razie - z ustalaniem szczegółów zaczekajmy aż skończy się ten atak hakerów ;/

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...