Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Kogo banujemy? III

Polecane posty

Pozwoliłem sobie założyć kolejną odsłonę, bo stara została zamknięta w ramach przedświątecznych, corocznych porządków.

I kontynuując dyskusję:

Ja bym go zbanował.

Ba, problem w tym, że jest więcej chętnych do tego. A Ty jesteś raczej na końcu kolejki.

I tak się wepchałeś tydzień temu. Teraz chyba kolej Rankina na zapodanie baniaczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu my jesteśmy przedłużeniem ręki... no tej, protezy :P A, znalazłem kogoś do zbanowania:

dariusxq

Za durnego bloga! Za kaleczenie polskiej mowy! Za to, że ma więcej komentarzy ode mnie! Ja wiem, że na zewnątrz musimy być tacy zwarci i razem jak jedna rodzina (mafijna...), ale w głębi serca popieram 'FAowego' rekina... Ten 'słitaśny tłiterek' to skandal i granda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups! Zapomniałem przenieść ranking:

Pzkw VIb ? 18

mateusz(stefan) ? 13

Ghost ? 9

wies.niak ? 9

Turambar ? 6

Arnie ? 5

Smuggler ? 4

Lord N. - 4

CormaC ? 3

Sevard ? 3

b3rt ? 3

Mariusz Saint ? 2

Kagex ? 2

Cardinal ? 1

Jak widać ciągle prowadzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej zbanowałbym tych co piszą za dużo postów, niestety niektóre z tych osób (Lord Nargogh, Sevard) są modkami, a to wystarczająca kara. Wybierzmy kogoś kto dużo pisze w zagadkach, a szczególnie w "Olympusie", nie powinno być problemu. Ostatecznie sięgnie się do blogów, bo przecież nie do komentarzy do newsów - toż to by było lamerstwo podobne spawnkillingowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierzmy kogoś kto dużo pisze w zagadkach, a szczególnie w "Olympusie", nie powinno być problemu.

Ja bym zbanował wszystkich stamtąd. Robią tylko konkurencję naszemu PGR, P_aul i niziołka mnie poprą. Kolektywizacja rolnictwa FTW!

Nie spamujcie tak tutaj, poczekajcie aż pojawi się jakiś prawdziwy buc, wtedy będziemy mogli sobie poużywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups! Zapomniałem przenieść ranking:

<macha naszyjnikiem>No kto zgarnie w końcu ode mnie talizman banowalności? Niby tydzień w laurach lutowej edycji, a już kurcze nie mogę się doczekać aż znowu będę mógł się włączyć do zabawy... >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć, że miałem w zeszłym miechu jednego "cichaczem", ale nie dziwię się, że jak zwykle mnie się pomija w rankingu. I tak ostatnio oddaję wszystkie punkty Turkowi i gram "tego dobrego" w PGR, więc co mi tam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć, P_aul? Chociaż ja jestem w o tyle dobrej sytuacji, że ludzi usuwam tylko po cichu, a i tak jestem tą złą w PGR ;] Ostatnio pojawił się jeden taki, co chciał w PGRze promować nową edycję Wampira... nie będą mi bluźnić w twarz, że ten system jest dobry, więc poszedł do piachu od razu, razem z postem, tylko zapomniałam dosłać screena z postem sprzed usunięcia, zaraz ci go wyślę, Pzkw i proszę o oficjalne dopisanie mnie do listy!

Było cośtam z bonusowymi punktami za zbanowanie użytkownika, zanim ktokolwiek go zauważy, prawda?

Nie spamujcie tak tutaj, poczekajcie aż pojawi się jakiś prawdziwy buc, wtedy będziemy mogli sobie poużywać.
Przecież w wypadku pojawienia się buca to i tak jest nieuniknione :P Poza tym - nie rozśmieszaj mnie ze swoim niespamowaniem, panie-4,5k-postów-z-czego-4-nabite-jako-spam. :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie-4,5k-postów-z-czego-4-nabite-jako-spam

Erm, chyba 4k? Nie powiem kto miał 3 strony +1 pod rząd zaraz po tym jak z niego moderatora zrobiliśmy...

A tak na marginesie to kiedyśtam zawarliśmy drogi Turambarze umowę dżentelmeńską, że jak jest szansa to dajemy godzinę niziołce na reakcję i co? Ona musi żebrać o +1 a ty masz już +6...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm, chyba 4k? Nie powiem kto miał 3 strony +1 pod rząd zaraz po tym jak z niego moderatora zrobiliśmy...
No bo głupio byłoby siebie oskarżać? :P Przypominam ci, mój drogi, że jesteś młodszy stażem i nie mogłeś mieć pojęcia co ja robiłam 1 dzień po dostaniu moderki :P

I o nic nie żebrzę, gentelmanie, który nawet nie złożył mi życzeń z okazji Dnia Kobiet! <foch z przytupem>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy, nie wiem, o co te wąty tutaj. Ja chyba jeszcze nikomu baniaka nie zasadziłem (a przynajmniej nie pamiętam), osty też na własnych palcach dałbym radę policzyć... I jakoś żyję.

User friendly, panie i panowie, user friendly!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...