Jump to content
Sign in to follow this  
Pzkw VIb

Kogo banujemy? III

Recommended Posts

Pozwoliłem sobie założyć kolejną odsłonę, bo stara została zamknięta w ramach przedświątecznych, corocznych porządków.

I kontynuując dyskusję:

Ja bym go zbanował.

Ba, problem w tym, że jest więcej chętnych do tego. A Ty jesteś raczej na końcu kolejki.

I tak się wepchałeś tydzień temu. Teraz chyba kolej Rankina na zapodanie baniaczka.

Wy się tu prześcigajcie, a ja losowo kogoś nominuję z konsol. Ku chwale mojej zasady :devil:

To ja nominuje Kaga! Nie umiesz się bawić zgodnie z zasadami, to idź sobie! Porządek w banach musi być, inaczej zapanuje chaos.

Teraz chyba kolej Rankina na zapodanie baniaczka.

Myślę nad zbanowaniem wszystkich userów z losowego tematu. Uzasadnienie: "za spam". Ha!

Kurcze, dawno nikogo nie zbanowałem. Aż mnie palce swędzą. Mam nadzieję że zaraz mi się tu jakiś nawinie...

Ty mówisz o zbanowaniu?! :P Ja dopiero jednego osta wystawiłem... Ale zachowuję spokój. Na pewno ktoś z Rozrywki się trafi... muahahah!

Spoko, pewne buce wiecznie wracają. Poza tym są jeszcze spamboty itp. szkoda tylko, że ino admini mogą prawdziwie zbanować, ale wpis może zrobić każdy.

W końcu my jesteśmy przedłużeniem ręki... no tej, protezy :P A, znalazłem kogoś do zbanowania:

dariusxq

Za durnego bloga! Za kaleczenie polskiej mowy! Za to, że ma więcej komentarzy ode mnie! Ja wiem, że na zewnątrz musimy być tacy zwarci i razem jak jedna rodzina (mafijna...), ale w głębi serca popieram 'FAowego' rekina... Ten 'słitaśny tłiterek' to skandal i granda!

Ups! Zapomniałem przenieść ranking:

Pzkw VIb ? 18

mateusz(stefan) ? 13

Ghost ? 9

wies.niak ? 9

Turambar ? 6

Arnie ? 5

Smuggler ? 4

Lord N. - 4

CormaC ? 3

Sevard ? 3

b3rt ? 3

Mariusz Saint ? 2

Kagex ? 2

Cardinal ? 1

Jak widać ciągle prowadzę.

Ja tam nadal uważam, że Krzyhu i drugie wcielenie Matrixa powinny iść na moje konto, no ale niech Wam będzie. Co się odwlecze, to nie uciecze.

[beeep] tam, P®eziu. Ja prowadzę, ino niektóre bany poszły z głównego konta, bo część kasztanerii mogła by się połapać :>

Ja najchętniej zbanowałbym tych co piszą za dużo postów, niestety niektóre z tych osób (Lord Nargogh, Sevard) są modkami, a to wystarczająca kara. Wybierzmy kogoś kto dużo pisze w zagadkach, a szczególnie w "Olympusie", nie powinno być problemu. Ostatecznie sięgnie się do blogów, bo przecież nie do komentarzy do newsów - toż to by było lamerstwo podobne spawnkillingowi.

Wybierzmy kogoś kto dużo pisze w zagadkach, a szczególnie w "Olympusie", nie powinno być problemu.

Ja bym zbanował wszystkich stamtąd. Robią tylko konkurencję naszemu PGR, P_aul i niziołka mnie poprą. Kolektywizacja rolnictwa FTW!

Nie spamujcie tak tutaj, poczekajcie aż pojawi się jakiś prawdziwy buc, wtedy będziemy mogli sobie poużywać.

Ups! Zapomniałem przenieść ranking:

<macha naszyjnikiem>No kto zgarnie w końcu ode mnie talizman banowalności? Niby tydzień w laurach lutowej edycji, a już kurcze nie mogę się doczekać aż znowu będę mógł się włączyć do zabawy... >.<

Chciałem zauważyć, że miałem w zeszłym miechu jednego "cichaczem", ale nie dziwię się, że jak zwykle mnie się pomija w rankingu. I tak ostatnio oddaję wszystkie punkty Turkowi i gram "tego dobrego" w PGR, więc co mi tam :P

To co ja mam powiedzieć, P_aul? Chociaż ja jestem w o tyle dobrej sytuacji, że ludzi usuwam tylko po cichu, a i tak jestem tą złą w PGR ;] Ostatnio pojawił się jeden taki, co chciał w PGRze promować nową edycję Wampira... nie będą mi bluźnić w twarz, że ten system jest dobry, więc poszedł do piachu od razu, razem z postem, tylko zapomniałam dosłać screena z postem sprzed usunięcia, zaraz ci go wyślę, Pzkw i proszę o oficjalne dopisanie mnie do listy!

Było cośtam z bonusowymi punktami za zbanowanie użytkownika, zanim ktokolwiek go zauważy, prawda?

Nie spamujcie tak tutaj, poczekajcie aż pojawi się jakiś prawdziwy buc, wtedy będziemy mogli sobie poużywać.
Przecież w wypadku pojawienia się buca to i tak jest nieuniknione :P Poza tym - nie rozśmieszaj mnie ze swoim niespamowaniem, panie-4,5k-postów-z-czego-4-nabite-jako-spam. :P

panie-4,5k-postów-z-czego-4-nabite-jako-spam

Erm, chyba 4k? Nie powiem kto miał 3 strony +1 pod rząd zaraz po tym jak z niego moderatora zrobiliśmy...

A tak na marginesie to kiedyśtam zawarliśmy drogi Turambarze umowę dżentelmeńską, że jak jest szansa to dajemy godzinę niziołce na reakcję i co? Ona musi żebrać o +1 a ty masz już +6...

Erm, chyba 4k? Nie powiem kto miał 3 strony +1 pod rząd zaraz po tym jak z niego moderatora zrobiliśmy...
No bo głupio byłoby siebie oskarżać? :P Przypominam ci, mój drogi, że jesteś młodszy stażem i nie mogłeś mieć pojęcia co ja robiłam 1 dzień po dostaniu moderki :P

I o nic nie żebrzę, gentelmanie, który nawet nie złożył mi życzeń z okazji Dnia Kobiet! <foch z przytupem>

Ja dalej wnioskuję o umieszczenie w hall of fame eksmoda Mithrandira, do którego wciąż należy rekord 60 banów w jeden dzień.

Doprawdy, nie wiem, o co te wąty tutaj. Ja chyba jeszcze nikomu baniaka nie zasadziłem (a przynajmniej nie pamiętam), osty też na własnych palcach dałbym radę policzyć... I jakoś żyję.

User friendly, panie i panowie, user friendly!

A jeszcze się spytam, czy Pezet wliczył do rankingu również te bany "prywatne", nieoficjalne, które wlepia się ludziom, których się po prostu nie lubi? Bo jeśli nie, to dwa albo trzy proszę mi dopisać.

A nie możemy po prostu banować wszystkich bardziej inteligentnych od nas?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...