Jump to content
Sign in to follow this  
Ghost

Feel Free IV

Recommended Posts

Dobra, żeby nie było - od teraz, ktokolwiek tutaj napisze spoza modów, dostaje co najmniej osta!

A was, modzi, proszę, abyśmy starali się tutaj teraz pisać tylko informacyjnie, o tym, jak się sprawy toczą -_-

Eee.. Po pierwsze dzień dobry, po drugie SPAM (+1), po trzecie ocb?!

@ P_aulus - sami nie do końca wiemy WTF. Adminów niestety ani widu. Nigdy ich nie ma kiedy są potrzebni :/

Guest
33954055.png

My god... pokiełbasiło mi się, nie ten temat, sorka panowie... - [V4nt4g3] Edited by Vantage

Gott dammyt guise. Czemu jeszcze nikt nie pozamykał tematów? Właśnie je przymknąłem coby tłuszcza nam nie mieszała. Jeśli jednak ktoś się nie zgadza...

Ludzie, ja wiem, że burdel mamy jak stąd do Ciechocinka, ale czy ktoś mógłby się zająć LC? Ktoś z uprawnieniami? Bo wszedłem i wszędzie spam, jednolijkowce i nawet jakaś kretynka założyła temat o filmach HP, jakby nie w tym miejscu...

Trochę posprzątałem w LC. Niech sobie spamują w piekle.

@Shadow - a widziałeś nową rozdzielczość filmów youtube? Nostalgia power!

Ja też jestem pedantem.

Oj! Tak się do tego przyznawać oficjalnie? :huh:

Czy to wogule nie jest karane?

Padłem... xD

Spoko pocieszę Was. Części tematów nie widzę po wylogowaniu. I gdzie do diabła są admini?

Zróbcie coś z tym, bo oszaleję. Cały czas mam wrażenie, że admini mnie inwigilują (to przez ten niebieski kolor wszędzie).

Matko Polko... Zostawić was na parę dni samych i już taki burdel! A w dodatku Ghost nie odbiera... Dajcie mi na PW namiary na tą konferencje.

Spoko pocieszę Was. Części tematów nie widzę po wylogowaniu.

Niestety, ale po zalogowaniu na konto zwykłego użytkownika (tzn. obecnie "H4ck3r5") widać wszystko jak na dłoni :/

Użytkownicy sobie jaja robią czy co? Jest dopiero pierwszy, a wpisów w BiO z tego miesiąca jest już dosyć sporo.

Ja z konta szaraczka nie widzę poprzednich edycji popularnych tematów (Feel Free, Kogo banujemy, Penetrator Inwigilator (kto w ogóle wymyślił taką nazwę) itp.), ale to może dlatego, że są gdzie indziej.

Użytkownicy sobie jaja robią czy co? Jest dopiero pierwszy, a wpisów w BiO z tego miesiąca jest już dosyć sporo.

Ja z konta szaraczka nie widzę poprzednich edycji popularnych tematów (Feel Free, Kogo banujemy, Penetrator Inwigilator (kto w ogóle wymyślił taką nazwę) itp.), ale to może dlatego, że są gdzie indziej.

Tak, widać tylko topiki aktualnie umieszczone w RiM.

Chyba ktoś nam tematy ujawnił. Trzeba niestety czekać aż Ghost coś z tym zrobi.

Co może być pewnym problemem, skoro jego konto jest zbanowane. Dobrze, że robota w sumie partacka i np. link do CP jest zrąbany...

Mam nadzieję, że obejdzie się bez rollbacku forum.

A żeby zapobiec grzebaniu po RiM nie możemy poraportować otwierających postów? Nie ukryje to tematu? ;]

EDIT: Podziałało :D Ukrywamy wszystko? Czy już nam to zwisa?

Co za różnica? Ci którzy chcieli i tak już pewnie mają kopie, więc proponuję to zostawić jak jest.

A nie martwi Cię bardziej to że piszesz w temacie w którym nie powinieneś? Wszedłeś kiedyś na obejście pełne psów na które nikt Cię nie prosił?

Się naprawi to przestaniesz móc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...