Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Feel Free IV

Polecane posty

Ludzie, ja wiem, że burdel mamy jak stąd do Ciechocinka, ale czy ktoś mógłby się zająć LC? Ktoś z uprawnieniami? Bo wszedłem i wszędzie spam, jednolijkowce i nawet jakaś kretynka założyła temat o filmach HP, jakby nie w tym miejscu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pocieszę Was. Części tematów nie widzę po wylogowaniu. I gdzie do diabła są admini?

Zróbcie coś z tym, bo oszaleję. Cały czas mam wrażenie, że admini mnie inwigilują (to przez ten niebieski kolor wszędzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy sobie jaja robią czy co? Jest dopiero pierwszy, a wpisów w BiO z tego miesiąca jest już dosyć sporo.

Ja z konta szaraczka nie widzę poprzednich edycji popularnych tematów (Feel Free, Kogo banujemy, Penetrator Inwigilator (kto w ogóle wymyślił taką nazwę) itp.), ale to może dlatego, że są gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy sobie jaja robią czy co? Jest dopiero pierwszy, a wpisów w BiO z tego miesiąca jest już dosyć sporo.

Ja z konta szaraczka nie widzę poprzednich edycji popularnych tematów (Feel Free, Kogo banujemy, Penetrator Inwigilator (kto w ogóle wymyślił taką nazwę) itp.), ale to może dlatego, że są gdzie indziej.

Tak, widać tylko topiki aktualnie umieszczone w RiM.

Chyba ktoś nam tematy ujawnił. Trzeba niestety czekać aż Ghost coś z tym zrobi.

Co może być pewnym problemem, skoro jego konto jest zbanowane. Dobrze, że robota w sumie partacka i np. link do CP jest zrąbany...

Mam nadzieję, że obejdzie się bez rollbacku forum.

A żeby zapobiec grzebaniu po RiM nie możemy poraportować otwierających postów? Nie ukryje to tematu? ;]

EDIT: Podziałało :D Ukrywamy wszystko? Czy już nam to zwisa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...