Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Feel Free IV

Polecane posty

A tak z innej beczki - odwiedza ktoś z was sprzęt? Jakaś Ewelina założyła tam temat o kupnie komputera i można było nieźle się pośmiać. Mam, nie tylko zresztą ja, niestety niemile wrażenie, że to jakaś prowokacja. Zwłaszcza ten jej chłopak informatyk. Niby najlepszy w klasie, a jakaś taka pipa. Co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale to my jesteśmy żydomasońscy cykliści z Kambodży, prawda? Więc forumowicze w większości muszą być antysemitami, bo nas nie lubią. Chyba, że naprawdę uwierzyliście w to gadanie Ghosta, że forum nie rządzi układ. Przecież to była wersja dla forumowiczów, aye?

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1353172

Hehe. Robią konkurencję dla "Poglądów". Doniesiemy na nich do IPNu! No i trzeba zabronić filmów, książek i gier z akcją w tamtych czasach, bo na pewno promują i propagują zbrodniczy ustrój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio w konkursach pobawiłem. Ze 20 postów poleciało.

niech PZ nie mówi pipa.... bo mi się przedszkole przypomina.

Po pierwsze nie ja zacząłem, po drugie byłeś młodocianym erotomanem? W przedszkolu się pipami interesowałeś? W lekarza się pewnie bawiłeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszylibyście pupencje i pomogli mi przy przygotowaniu nowego działu do ujawnienia. Jeszcze trochę i ludzie pomyślą że to jakiś primaaprilisowy żart, bo tylko 2-3 osoby cokolwiek w nim napisały.

Ogólnie to trochę felerną datę na ujawnienie działu wymyślili u góry....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Jak mam moderować to całe LC póki nie wyprodukujemy odpowiedniej kadry do tego działu? Jakaś aniulcia zaspamowała nieźle, ale co z nią zrobić? Zostawić, wywalić na zbity pysk? Do jakiego stopnia mam być userfriendly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wyjaśnić o co chodzi? Dopiero wstałem i widzę jakieś Yeti. Wydaje mi się, że jakiś skurkowaniec postanowił urządzić nam jakieś jajca...

eeeej! Ktoś nam tu jakieś posty pisze!

EDIT: http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1373755

Jeżeli to ma być nasz żart, to dlaczego pierwszy raz o tym słyszę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.... To może chociaż poudajemy, że to Prima Aprillis? Bo przecież jak się dokopią do wnętrza naszych tematów, to upadniemy z hukiem jako władza xD A zresztą - chyba dla bezpieczeństwa lepiej będzie przerzucić się teraz na jakieś ICQ albo konferencję na GG?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...