Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Feel Free IV

Polecane posty

MOże by tak wprowadzić jakiś limit w w "+1" bo co niektórzy za szybko posty nabijają. Proponuje jeden post na stronie dla juniorów, dwa dla modów i 4 dla SM (a co... nie ma jak odrobina prywaty...). Administracja bez ograniczeń :) (... i wazeliny)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na swój licznik. Spójrz na mój licznik. Nic dziwnego, że mnie nie szanują. Muszę jakoś ratować sytuację...

Inna sprawa, strasznie mnie zawsze śmieszą te teksty "Wow, pomyśleć, że P_aul nabił 90% tych postów na Sesji RPG" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legenda to dawne imię branki krzyżackiej co Gottfrida von Mt. Sainta nie chciała. Smutki swe topiła w gąbce maczanej w miodzie tymiankowym a następnie spożywała z kozim mlekiem. Rozpowiadała jako to Gottfrid niedobry, jak to nie chciał się kąpać częściej niż raz w nowiu, że jak łapał białogłowy to wszystkie do łoża ciągnął, a porządnej służącej w domu nie było. Ino stara Agata, co to 90 roków miała, a klucz do jej pasa cnoty, to gdzieś przy wojnie trzydziestoletniej się zapodział. A i brance nie popuszczał.

Ponieważ okrutnikiem był to krzyczał na nią, a że z ruskich kresów pochodziła i niewiele z niemieckiego szwargotu rozumiała, więc słownictwo w ich komunikacji było proste. Przetoż poddani i służba na zamku zacnie słyszała takie okrzyki:

- Legen!!!

- Da!!!

A ponieważ nikt ze służby nie była w stanie wymówić słowiańskiego imienia dziewczęcia, wołano na nią Legenda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodym to się już we łbach poprzewracało. Chociaż mnie o tym najmniej mówić, bo nie pamiętam tych czasów, gdy nie było kasy, a tylko bonusy rozdawane przez redakcję wg uznania. Wiem od Chimka, że za pierwsze dwa lata moderki dostał tylko pena i kartę graficzną (wcale nie najnowszą). Więcej pewnie mogliby powiedzieć pierwsi modzi, czyli Arnie, nizia, k0n. Jest dobrze, więc nie trza psuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej pewnie mogliby powiedzieć pierwsi modzi, czyli Arnie, nizia, k0n. Jest dobrze, więc nie trza psuć.
Powiem tak: nie było źle. Co prawda wraz z przybywaniem nowych moderatorów jest więcej gęb do wyżywienia, czyli proporcjonalnie mniej dla nas, do tego należy doliczyć kryzys. No ale od tego jesteśmy modami, żeby znajdować sobie miejsca do wyrobienia bonusów(no bez jaj, aż mnie samą dziwi, że nikomu nigdy nie przeszkadza, że spora część wygranych w Smugglerkach to modzi... A czasami przechodzą tak zabawne rzeczy<bez jęknięcia ze strony użyszkodników>, że aż dziw. Bo oni naprawdę wierzą, że inaczej niż prośbami i groźbami zdobyłam Smugglerka za Najsłodszą Forumowiczkę :D .

Tego mi jeszcze trzeba, żeby za darmo się tyle męczyć w imię pisma, którego nie czytam. Podwyżki! Chcemy podwyżki!
Widzisz? A potem jęczysz, że masz takie małe zarobki ;] Ty naprawdę myślałeś, że te czarne zafoliowane prezenty z redakcji, które dostajemy, to po prostu prenumerata...?

Swoją drogą - może mi ktoś dać link do formularza z prośbą o przysyłanie zapłaty na konto bankowe, a nie w naturze? Nie dość, że już mi się kończy miejsce w pokoju (muszę robić slalomy między kolumnami z pudełek gier i konsol ;/ ), to jeszcze mi listonosz zaczął jęczeć, że on więcej mi tych pudeł wnosić nie będzie... Już ostatnio w ramach protestu 'przypadkiem' pomylił mój egzemplarz CD-A z prenumeraty z egzemplarzem sąsiada z dołu... Chłopak tak się cieszył, że niby wygrał w jakimś konkursie z konkursów SMSowych, że już nie miałam serca psuć mu marzeń :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*biegnie do piwnicy i rozrywa trzy losowo wybrane czarne worki*

OH MY GOD!

Jak mogłem być takim głupcem? Na następnym zlocie, albo ban party (nie wiem, co pierwsze wypadnie) to ja stawiam pierwszą kolejkę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku można by Ban Party połączyć jakoś z majówką, albo zrobić objazdowe - i odwiedzać po kolei co ciekawsze polskie Juwenalia :D No, powiedzcie, co też u was na uczelniach planują w tym roku? :D

Swoją drogą - stefciu, chodź, przyłączysz się do mnie, do organizowania BP 2010. W tamtym roku dziarsko sobie poradziłeś z pomocą przy zjeździe. W tym roku sobie obiecałam, że organizuję tylko jedną imprezę i jakoś tak dziwnie padło na BP :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juwenalia nie istnieją, w Danii pije się co tydzień =) Kilka fajnych imprez mnie ominie, przez ten głupi pomysł z wyjazdem za granicę, ale na BP się pojawię nawet jakbym miał mieć akurat egzamin ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...