Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Feel Free IV

Polecane posty

No w końcu. Już mamy marzec, a ciągle tkwiliśmy w tamtej wielkiej lutowej kobyle. Was też wkurzyła ta wczorajsza 'minifa'? Aż normalnie wstyd mi się robi, że jestem człowiekiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moderujcie sobie jak chcecie. Ja tam będę co najwyżej zaglądać, do moderowania tego tworu nikt mnie nie zmusi (no chyba, że będzie z tym związana odpowiednia gratyfikacja finansowa). Tak w ogóle kto podsunął Smugglerowi ten pomysł? Chyba zdaejecie sobie sprawę z tego, że zaraz zleci się tu chmara różowych pań, które będą dyskutować jaką szminkę wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory? Phi, jam jest typowy facet czyli przedstawiciel 'inteligentnej, owłosionej małpy' i rozpoznaję tylko osiem kolorów :P

Dział dla pań? Już to widzę jak zleci się chmara trzynastek z Bravo Girl. I raczej...

... nie przewiduję wielkiego ruchu. Chyba, że zgodnie zmienimy sobie płeć, nie tylko tą forumową :D

Gofer zdaje się już to zrobił, ale ciii... ;) - Sevard

Plastikowo-różowy foszek z wubciem :wub: i Lady Gagą w tle. Popopopoker face - Gofruś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanujmy na czas Dnia Kobiet wszystkich userów z płcią w profilu ustawioną na żeńską. Zachowanie "jestem dziewczynom w internecie zwracajcie na mnie uwage xD" wkurza mnie niezmiernie, w ramach wyrównywania szans, parytetów etc. wies.niak niech napisze skrypta co do północy zawiesi konto wszystkim takim poszukiwaczkom (i poszukiwaczom) zainteresowania innych osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, chętnie się tego podejmę :D Nie odpowiadam jednak za efekt końcowy.

BAN - Bardzo Adekwatna Neutralizacja

WARN - Wielu Asertywnych Rodzi Nepotyzm (?)

URLOP - Uradowani Redaktorzy Lubują Opozycyjnych Przeciwników

Szczególnie z tym ostatnim była ostra jazda, ale możecie zapodać coś jeszcze :-) Chętnie spróbuję swoich sił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który kretyn podrzucił Smuggowi pomysł na LC? Z drugiej strony przypomina mi się PW jakie dostała przed laty niziołka XD Teraz można ją rzeczywiście zrobić moderatorką tego działu, na pewno będzie SZCZĘŚLIWA ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wystarczy, że człowiek ma do późniejszej godziny zajęcia i jak wraca to już jest na tapecie... Wzięlibyście się do obowiązków, jak ja, a nie ciągle się obijacie na forum i jeszcze zgarniacie dodatkowe premie za ilość banów i godziny spędzone na forum... Dlaczego tylko stara liga moderatorska chodzi w jakość, a nie ilość czasu spędzonego na sprzątaniu na forum? Żądam podwyżki kombatanckiej! ;]

Który kretyn podrzucił Smuggowi pomysł na LC? Z drugiej strony przypomina mi się PW jakie dostała przed laty niziołka XD
Nie widzisz, że jestem? ;] Z tej radości proszę o zbanowanie wszystkich kobiet poza mną aż do następnego dnia kobiet. Dlaczego nikt mnie nigdy nie słucha, jak wam tłumaczę, że jako kobieta też mogę być przedstawicielką Męskiego Szowinistycznego Świnizmu? No ale nakazy z góry są, temat z tematami założony... A niech no któryś tylko spuści na mnie Mafcia i jego żarty o tym, że kiedyś będę moderować LC, to będę bić i banować ;/

LC - Lachonowe Centrum ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rezerwuję sobie rolę Szatana w szałcie :-) Wierny druh, Kagex, będzie nabijał na pal a ja z kolei częstował psami... wiecie, jako ostatni posiłek. Przynajmniej tam będę mógł ujawnić swoją prawdziwą naturę bestii z pentagramu. Niech lepiej szykują wodę święconą... szykuje się ostra jazda :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiadomo, czy będzie, więc zostaje nam jeszcze opcja nr 2 dla moderatora tego działu - Holy! :D Chociaż nie wiem, czy jestem gotowa mu już wybaczyć, że próbował mi odebrać mój Czarny Tron Nikczemności...

Przynajmniej tam będę mógł ujawnić swoją prawdziwą naturę bestii z pentagramu.
W sensie: Bolkus Lolkus Rexio? :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...