Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jachu18

Rozwiązany: Bad Company - Punkbuster kickuje

Polecane posty

Wielu graczy ma z BC2 podobne problemy i DICE o tym wie i stara się naprawić. Niektórzy nie mogą znaleźć serwerów, albo się do nich podłączyć, albo tak jak mówisz. Jednak mi już te błędy nie przeszkadzają, bo widzę je coraz rzadziej. Kiedyś uda ci się pograć, bo mnie też na jakimś serwie czasem kicknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Przyłączam się do pytania :)

A tak serio to tak jak wspomniał xAxMxJx DICE o tym wie i (chyba) coś już robią. Chyba nie ma sposobu na naprawienie tego bo z pewnością już byłyby na ten temat jakieś info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde też mam ten problem...a w piątek wszystko chodziło...po za tym patch by sie przydał bo połączenie z jakimkolwiek serwerem wygląda tragicznie... A tak się przechwalali że zmiażdżą COD'a...

<LOL>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dają te aktualizacje PB, ręczna jak i przez pbsetup. Trzeba czekać na pacza od DICE. Strasznie są problemy z multi coś, a to zalogować się nie można, a to serwerów nie znajduje, a to pb wywala nonstop, historia serwerów nie zapisuje się, nie widać czy friends są online, błędy zdarzają się przy danych jaki lv trzeba mieć aby coś odblokować. Ja mam unlocka z Veterana M1 i tylko raz miałem tą broń na liście. Dobrze wiedzieć że pracują już nad paczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie odblokować porty z których korzysta gra. Lista na stronie battlefield.pl

Aha właśnie wie ktoś co to Trigger Port?? Muszę to uzupełnić aby odblokować porty.

Mi je odblokowało kiedy pierwszy raz włączyłem multi, ale nie tu leży problem serwerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...