Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Forumowicz Miesiąca - Luty 2010 (nominacje)

Polecane posty

Forumowicz Miesiąca to forumowicz, który w konkursowym miesiącu wykazał się największą aktywnością, był najbardziej pomocny, pisał najlepsze posty, wzniecał burzliwe dyskusje itp. Pierwszy etap zabawy, który mam zaszczyt właśnie ogłaszać, to zgłaszanie kandydatur. W drugim etapie następuje głosowanie, w którym bierze udział piątka, która otrzymała najwięcej nominacji.

W tym temacie zgłaszamy kandydatury forumowiczów godnych tego zaszczytnego miana. Możemy nominować maksymalnie trzy osoby, nie możemy nominować siebie. Nominacje prosimy uzasadniać. Każdy może napisać tylko jeden post w tym temacie, temat przeznaczony jest jedynie do nominowania, wszelkie dyskusje są zabronione.

Harmonogram na lutową edycję wygląda tak:

- 6.03 - 9.03 - nominacje,

- 10.03 - czas dla nas na policzenie głosów,

- 11.03 - 14.03 - głosowanie.

Zabawa organizowana jest przez moderatorów forum i nie jest w żadnym stopniu związana z Redakcją CD-Action. Jedyną nagrodą jest specjalna ranga, która nie niesie ze sobą żadnych przywilejów i uprawnień. Jest po prostu prestiżowa i unikalna :)

Link do regulaminu zabawy:

http://forum.cdaction.pl/Forumowicz-miesia...aci-t54895.html

uncle-sam.jpg

I TY weźmiesz udział w nominacjach i głosowaniu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nominuję Murezora- za bloga i wysoką jakość postów.

Shakera za pomocne opinie w temacie 'Grafika'

A trzecie miejsce zostawię, później dam edita.

[edit]

Trzecim kandydatem jest Owiec_xD za fajnego bloga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa...

Na chwilę obecną tylko jedna osoba wpada mi do głowy, a jest to Vantage, za wznowienie działalności blogowej w tym miesiącu. Jak sobię przypomnę o pozostałych dwóch osobach godnych do miana FM, na pewno je tu dopiszę.

Pozostałe dwie osoby wytypowane przeze mnie to longbow i spriggs. Nie dlatego, że ,,Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie", ale po prostu chłopaki są aktywni na forum, piszą z sensem, więc dlaczego by nie? Ciągle widzę te same osoby, a tu przyda się jakaś nowość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra myślałem nad tym i.

Opti.

Murezor.

Behemort.

Opti. Oko za oko, ząb za ząb ! :D

Murezor. Mimo iż w Lutym nie gadaliśmy zbytnio o historii, to nie zaszkodzi go nominować za całokształt.

Behemort. Ostatnie wpisy na blogu, szczególnie o odbieraniu dzieci kochającym rodzicom, mnie tak przytłoczył, że postanowiłem go znowu nominować. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Murezor - ciekawie pisze i jest aktywny w Opiniach.

behemort - jego blog jest jednym z ciekawszych. A i często ożywione dyskusje są tam prowadzone.

EDIT:

Trzeci nominowany to James - za nieustające próby stworzenia własnego systemu RPG i cierpliwe tłumaczenie w topicu "CD-A droższe?".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nominuję Diacona za wysoki poziom postów w temacie o Piłce Nożnej i jego bardzo wysoka aktywność w Zagadkach.

Na drugim miejscu opti, którego posty tez trzymają wysoki poziom.

Na trzecim miejscu Roni13321. Za bardzo ciekawy blog.

1 i 3 miejsca nie są za to, że mnie nominowali, więc nie oskarżać mnie o to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby się nie powtarzać i co miesiąc nominować tych samych - w lutym, nominuję pana beee iks dee... Pana Owiec_xD. Za ciekawego i dobrze czytającego się bloga, pokaźną wiedzę o piłce oraz, powiedzmy, wysokiej jakości posty ;)

Dalej, Fristron - za wysokiej jakości posty w tematach o grach, gdzie często ratował poziom dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaję swój głos na:

Murezora - za wybitny poziom intelektualny prezentowany bardzo aktywnie w Poglądach;

Jamesa - za bloga i dobre wypowiedzi na różne tematy;

Xysiu'a - tak jak Panowie wyżej - za wysoki poziom i NAPRAWDĘ ciekawe wypowiedzi.

Aha, Owiec, my sem nie papużki nierozłąki, jeno papużki faliste :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...