Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Forumowicz Miesiąca - Luty 2010 (nominacje)

Polecane posty

Yennefer w końcu trzeba się przypodobać, bo szykuje opozycyjną zemstę na mnie, więc może ją jakoś udobrucham kolejną nominacją ;p.

Murezor za instrukcję do tagów BBCode oraz za działalność w poglądach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niko22 ciekawie i mądrze pisze, do tego aktywny w Z&Z

OwiecxD kiedyś miałem przyjemność pojedynkować się z nim w wiedzy nt. piłki nożnej, mimo że nie dał mi rady :laugh: to należy go docenić za znajomość futbolu i ciekawy blog.\ :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... musiałbym uruchomić swój własny blog, by mieć choć cień szansy na uzyskanie tytułu. :) Będę się musiał nad tym zastanowić. Lub uaktywnić się bardziej na forum. Choć w sumie nawet MarkosBoss nie sprostał tej próbie, choć jak dla mnie jest swoistym fenomenem błyskawicznego startu na FA (takie moje wrażenie). W każdych nominacjach (lub prawie w każdych) mam choć jeden głos. To niestety trochę za mało. Szkoda. Ale dosyć wniosków i dygresyj wszelakich, czas na nominacje najwyższy nastał. Głosy me wędrują do osób takowych:

MarkosBoss - za chęci i... determinację. Chodzi mi tu oczywiście o rozpoczęcie prac graficznych. Sygnatury itd. Good luck, Markosie. Plus należy się także za ogólną kulturę wypowiedzi.

Niko22 (w zasadzie to powinno być niko22, ale duża litera to przecież także niejaki wyraz szacunku, czyż nie?) - za wiedzę historyczną, kulturalne i sympatyczne wypowiedzi oraz za... normalne podejście do nowych znajomości - bez żadnych uprzedzeń. To w dzisiejszych czasach wyjątkowa rzadkość. Ogromny respect (;)) z mojej strony.

Aiden - całkiem solidne zagadki i ogólna postawa forumowa. Poza tym - chyba jedyna osoba, która pamięta jeszcze co to takiego jest "GA". Dziękuję mu za to. Drobna dygresja - Belutku, where are you?...

Gdybym miał więcej głosów, to nominowałbym jeszcze Shakera (nie gram w OA, ale jego quest zasługuje na szacunek, co by o nim nie mówić... :D) oraz Deathdealera (wiedza o AvP i dobry dyskutant, umie bronić swoich poglądów i robi to) ale wiem, że nie mogę. Wpisuję więc te dwie osoby tutaj, aby można było jako tako określić moje "typy" w bardziej konkretny sposób. Kto nie jest ciekaw mojej dokładniejszej opinii, niech nie czyta. Choć jeśli czytający doszedł już tutaj, to i tak przeczytał to, co napisałem wcześniej... :happy: Sadystyczny ze mnie potwór, no nie? :D

PS: Dziękuję Nikowi (chyba można to odmieniać?) za nominację - każda taka nominacja to dla mnie osobiste pochlebstwo. Jednocześnie proszę nie posądzać nas (mnie?) za nominowanie siebie nawzajem. Uzasadnienia nasze i fakt, że nie tylko ja nominuję Nika to chyba dosyć wystarczające... wytłumaczenie. Jeżeli jest się tu z czego tłumaczyć w ogóle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...