Skocz do zawartości

Gears Of War problem z odinstalowaniem


Polecane posty

Mam poważny problem z odinstalowaniem GoWa, a co za tym idzie instalacją ponowną. Moja historia wygląda tak, że chciałem z ziomkiem pograć przez Hamachi w multi (żeby nie było: mam oryginał tylko nie chciałem grać przzez windows live) ściągnąłem z neta jakieś patche do tego programik do hamachi oraz pliki zmiany w rejestrze (albo jak to sie nazywa) niestety nie zadziałało co więcej nie mogłem odpalić w zupełnie GoWa. Próbowałem usunąć grę ale też stwarzała problemy więc folder usunąłem ręcznie ale i tak została ikonka w "dodaj/usuń programy". Niedawno ściągnąłem Advanced Unistaller który poradził sobie z tym syfem z "dodaj/usuń...." usunął jeszcze kilka plików które mi zostały. Wszystko niby teraz wygląda jak powinno ale gdy chce zainstalować grę wyskakuje mi okno "błąd: - 1638. Jest już zainstalowana inna wersja tego produktu. Dalsza instalacja nie jest możliwa. Aby zmienić konfigurację lub usunąć istniejącą wersję tego produktu, użyj opcji Dodaj/Usuń programy w Panelu sterowania." Oczywiście w dodaj.... nie ma już po tym śladu. Pomocy proszę!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...