Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #46: "Motywatory CDA"

Polecane posty

Powinno być good jak na taki konkursik :P

Hmm... Tak się zastanawiam, czy to faktycznie pulpit PRAWDZIWEGO GRACZA, bo z tego, co wiem (bo jestem posiadaczem GTA IV), że ORYGINALNEJ gry nie da się uruchomić po prostu klikając na ikonkę "Grand Theft Auto IV", tylko należy odpalić Rockstar Games Social Club i to przez niego włączyć grę. Stąd moje podejrzenie, że ktoś tu bardzo chciał mieć ikonkę "IV" z podpisem Grand Theft Auto, albo perfidnie spiracił grę i jeszcze robi screen'y. To tyle ode mnie. Nie macie podobnego wrażenia? Mogę się mylić, ale wygląda mi to na piractwo.

Ekhem... a co to za herezja, że gier nie odpala się przez ikonkę? Po kliknięciu w nią wyskakuje okienko z Social Club i dajesz play, jeżeli robisz inaczej to wybacz, jesteś dziwny. Możliwe, że Ty coś piracisz w takim razie. Mam Ci przesłać zdjęcie mojej ORYGINALNEJ wersji GTA IV, a może klucz aktywacyjny? Najpierw sprawdź nim rzucisz oskarżenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić :)

Skoro taki nie typowy konkurs to również pozwoliłem sobie na screny i łączenie obrazków.

Żałuje tylko że nie można dodać kilku prac ;)

post-96254-1267977920_thumb.jpg ------------- Praca konkursowa.

post-96254-1267977901_thumb.jpg ------------- Praca bonusowa, która była pierwotnym pomysłem ;)

p.s

Prace te dedykuje Redakcji na ich 14 urodziny :)

Brawa za wytrwałość i dzięki za Fallouta 2 w pełniaku na prawdę dzięki niemu zacząłem się uczyć angielskiego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...