Jump to content
Hut

WWWeekendowy konkurs #46: "Motywatory CDA"

Recommended Posts

Tym razem konkurs wyjątkowy. I przeznaczony dla tych, dla których najważniejsza jest po prostu dobra zabawa. A to dlatego, że...

...w tym tygodniu nie będzie nagród. Mamy lekki zator z wysyłką gier do zwycięzców ostatnich konkursów, bo dopiero wczoraj dotarły do nas nagrody za konkursy związane z BioShockiem 2 i AvP (to przy okazji informacja, dla ich triumfatorów - paczki wyjdą do was w poniedziałek), więc postanowiliśmy dać sobie trochę luzu, tym bardziej, że mamy mnóstwo pracy z zamknięciem kolejnego, bardzo jubileuszowego (mamy 14 urodziny!!!) numeru CDA.

Mamy jednak nadzieję, że zadanie nowego konkursu będzie dla was na tyle interesujące, że weźmiecie udział w zabawie właśnie dla samej zabawy. Chcemy bowiem, żebyście przygotowali "Motywatory CDA". Co to takiego? To coś w stylu znanych wam zapewne Demotywatorów, ale jednocześnie coś zupełnie innego - z dwóch powodów. Po pierwsze to Motywatory, a więc raczej prace pozytywne i dobrze nastrajające do świata. Dlatego są na białym tle... Po drugie to Motywatory CDA, więc przygotowane przez czytelników największego pisma dla GRACZY w Polsce. A jeśli pisma dla graczy, to i Motywatory muszą dotyczyć tej tematyki.

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

5. Prace nie muszą bazować na fotografiach przez was zrobionych, ale starajcie się nie łamać przesadnie praw autorskich

6. Jeśli na zdjęciu pojawią się jakieś osoby, zapytajcie je o pozwolenie, na wykorzystanie ich wizerunku

I jeszcze kwestia programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy" (choć w tym wypadku chyba nie ma to sensu - na maciupkich kadrach nic nie będzie widać)

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Motywujcie!

Link to comment
Share on other sites

Guest Sondokan

A organizatorzy nie dodadzą jakiejś rameczki w .psd, .png żeby ujednolicić prace?

edit: co do nagród, jeśli dobrze zrozumiałem - macie ich pod dostatkiem ale wolicie nie wysyłać w ogóle niż na przykład z poślizgiem?

Edited by Sondokan
Link to comment
Share on other sites

ZDJĘCIE KONKURSOWE !!!

Moja mama i kawałek mojego pokoju ^^

skisek.th.jpg

Edytowałem ten post żeby zmienić hosting obrazka gdyż poprzedni nie wyświetlał poprawnej nazwy zdjęcia :(

Edited by skisek
Link to comment
Share on other sites

Nie ma nagród? :) Fajnie. Bo będzie można zobaczyć kto naprawdę liczy na dobrą zabawę. Ja postaram się coś wymyślić. Ach te godziny spędzone przy demotywatorach :D. Postaram się coś wrzucić może jutro :)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...