Jump to content
Sign in to follow this  
Hut

WWWeekendowy konkurs #45: "Zabawy międzygatunkowe"

Recommended Posts

Guest AsgarothDaFae
Wiem, wiem.:/ Prosiłbym jednak o pozwolenie "Konkursodawcza". Taki mały tyci, tyci wyjątek:d

Bez flame wars plz.:D

A co my możemy? Nic niestety :) Jest Góra... Góra decyduje :) (żeby nie było Goora to nie to samo :) Więc nie rozpędzaj się ;) ) A my szare Żuczki możemy niewiele (raptem dodać lub nie swoje Twory :) )

Edited by AsgarothDaFae

post-112084-1267299735_thumb.jpgMaska, szpony dredy:) - Predator w całej swej okazałości. 4 godziny pracy, mnóstwo tektury i foli aluminiowej nie poszło na marne:). Przynajmniej według mnie:)..... Edited by Koniacek

@Do wszystkich, którzy używają Windows Movie Makera:

Ściągnijcie sobie trial Sony Vegasa (30dni) i nim sobie filmy montujcie. Nie zawiesza się, nie ścina i możliwości potężne. Ja podstawy obcykałem w ciągu 30 min...

@Szcurex - dlaczego to zdjęcie miałoby się znaleźć w konkursie? Nie jest twoje. Koniec tematu.

@Do wszystkich lubiących moje film - scenariusz w połowie przelany na papier.

Wojtik - WKLEIŁEŚ głowę aliena do swojej pracy, co jest niedopuszczalne w tym konkursie.

Odnoszę wrażenie, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Przeczytajcie jeszcze raz post Huta (na pierwszej stronie, pierwszy post). To ma być zdjęcie lub filmik a nie własne widzi mi się na zasadzie - wrzucę pieśń o Obcym a może przejdzie...

A teraz poprośmy każdego kto wrzucił rysunek, aby podpisał go tak jak Raptoroo i wrzucił jeszcze raz :]

haha i tona rysunków:P Ja się wstrzymam ze swoją animacją bo nie chce mi się męczyć a później okaże się że praca nie przejdzie... chociaż może później mnie jeszcze najdzie;)

Do wszystkich początkujących rysowników: Jeżeli już rysujecie to nie róbcie tego NIGDY na kartce w kratke, linie czy inne badziewie. Najtańsza kartka do drukarki będzie lepszym rozwiązaniem - wiem to z własnego doświadczenia:)

A teraz poprośmy każdego kto wrzucił rysunek, aby podpisał go tak jak Raptoroo i wrzucił jeszcze raz :]

jakby trudno było z google rysunek wziąć i podpisać swoim nickiem na CDA. :/

Pozwole sobie na maly off top.

Raczej rysunek nie wygra, osoba która sama się przebrała itd:

To sie bardziej nameczyła postarała, rysunek każdy potrafi narysować, a jak nie potrafi to kogoś poprosi o pomoc :D

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...