Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #45: "Zabawy międzygatunkowe"

Polecane posty

Bez zbędnych wprowadzeń i opisów - oto mój filmik (z góry przepraszam za niedobór wrażeń, kiepską jakość/efekty/montaż ale miałem tylko jeden dzień na stworzenie dzieła)

PS dodam tylko prośbę aby film oglądać w rozdzielczości 720p w powiększonym oknie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój Twór. Główna rola na owym zdjęciu przypadła ex aequo Alienowi i Preadtorowi:d Jak się jednak przypatrzycie dokładniej, ujżycie przerażone oblicze Marine'a(takie cameo appearance:P) Są więc trzy postacie tego Międzygatunkowego Galaktycznego Dramatu.:D

Mam nadzieję, że praca zakwalifikuje się do konkursu dzięki łasce i przyzwoleniu samych Wielkich Moderatorów(albo chociaż jednego:P). Jedynym elementem niezgodnym z regulaminem jest pokolorowanie "Obcego".

Zdjęcie przedstawia element gameplay'a Predatora, a mianowicie tryb widzenia wykrywający Obcych(znany doskonale wszystkim grającym w AVP).

Obcy są wśród Nas....

@futshak:

Jakiego programu(efektu) użyłeś, by otrzymać ten efekt? Pytam, bo początkowo też chciałem moją pracę zrobić w termowizji, ale jednak zdecydowałem się na podczerwień(cosik więcej widać:J)

post-79751-1267426019_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@futshak:

Jakiego programu(efektu) użyłeś, by otrzymać ten efekt? Pytam, bo początkowo też chciałem moją pracę zrobić w termowizji, ale jednak zdecydowałem się na podczerwień(cosik więcej widać:J)

efekt to HDR i zmiana kolorów chyba w stronę czerwonego ( nie pamiętam bo na szybko robiłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam że tyle po czasie ale a nuż się uda jeszcze załapać mi do zabawy :)

Zostawiam to w gestii Redakcji.

Sam pomysł był trochę inny ale niestety wykonanie pokonało mnie i w ostateczny rozrachunku prezentuje taką a niestety nie inną pracę :P

post-96254-1267440537_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...