Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #45: "Zabawy międzygatunkowe"

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae
Wiem, wiem.:/ Prosiłbym jednak o pozwolenie "Konkursodawcza". Taki mały tyci, tyci wyjątek:d

Bez flame wars plz.:D

A co my możemy? Nic niestety :) Jest Góra... Góra decyduje :) (żeby nie było Goora to nie to samo :) Więc nie rozpędzaj się ;) ) A my szare Żuczki możemy niewiele (raptem dodać lub nie swoje Twory :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Do wszystkich, którzy używają Windows Movie Makera:

Ściągnijcie sobie trial Sony Vegasa (30dni) i nim sobie filmy montujcie. Nie zawiesza się, nie ścina i możliwości potężne. Ja podstawy obcykałem w ciągu 30 min...

@Szcurex - dlaczego to zdjęcie miałoby się znaleźć w konkursie? Nie jest twoje. Koniec tematu.

@Do wszystkich lubiących moje film - scenariusz w połowie przelany na papier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Przeczytajcie jeszcze raz post Huta (na pierwszej stronie, pierwszy post). To ma być zdjęcie lub filmik a nie własne widzi mi się na zasadzie - wrzucę pieśń o Obcym a może przejdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i tona rysunków:P Ja się wstrzymam ze swoją animacją bo nie chce mi się męczyć a później okaże się że praca nie przejdzie... chociaż może później mnie jeszcze najdzie;)

Do wszystkich początkujących rysowników: Jeżeli już rysujecie to nie róbcie tego NIGDY na kartce w kratke, linie czy inne badziewie. Najtańsza kartka do drukarki będzie lepszym rozwiązaniem - wiem to z własnego doświadczenia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie na maly off top.

Raczej rysunek nie wygra, osoba która sama się przebrała itd:

To sie bardziej nameczyła postarała, rysunek każdy potrafi narysować, a jak nie potrafi to kogoś poprosi o pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...