Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kozuba

Cyfrowy Polsat

Polecane posty

Mam kilka pytań odnośnie internetu cyfrowego polsatu. Czy przy grze w metina lub Guild wars traci się transfer (albo jakieś inne mmo) czy przy oglądaniu filmików na youtube traci siętransfer? Na ile starcza 3 gb transferu? czy rzeczywiście jest tak szybki jak pisza? Za co jeszcze traci się transfer?

Transfer traci się ogólnie za korzystanie z internetu i z gier sieciowych. Szybkość zależy (chyba) od zasięgu. Im bliżej odbiornika tym (chyba !) szybszy internet :)

sprawdź czy jesteś w zasięgu to po pierwsze pod drugie każda gra zużywa więcej lub mniej limitu radze nic nie ściągać bo wtedy szybko zamarnujesz limit. ja na 2 Gb wykorzystałem wciągu 2 tygodni intensywnego grania.

A posiada ktoś ten internet? Jeśli tak to napiszcie gdzie mieszkacie, jaka jest siła sygnału i prędkości.

I jeszcze ile czekaliście na sygnał.

Nie jest źle. Zawsze mógłbyś się znaleźć poniżej 1 Mbps. 2.5 Mbps myślę, że jest wystarczające dla każdego usera, który nie ściąga masowo filmów i gier.

Test zrobiony w tej chwili:

10438641.jpg

Byłbym wdzięczny za opinie osób korzystających z tego internetu, ponieważ niedługo skończy mi się okres próbny i będę się musiał zdecydować się czy brać to, czy szukać czegoś innego.

Dodam jeszcze że transfer na dzień wynosi 5GB a na noc (od 24 do 8 rano) 25GB starczy mi to na miesiąc intensywnego przeglądania stron, nie mówię tu o ściąganiu, tylko samo przeglądanie stron, sprawdzanie poczty itp. ?

Jako, że temat istnieje, chciałem się zapytać o jedną rzecz. Mianowicie:

Czy antena może polepszyć pingi w pewnym sensie, poprzez lepszą łączność- co skutkuje lepszym odbieraniem i wysyłaniem pakietów ?

Zasięg mam między 60-100%, znajduje się w sieci HSPA+ Cyfrowy Polsat lub w sieci WCDMA Cyfrowy Polsat.

Edytowano przez TimeX

wcdma to 3g czyli umts i wolniejsze hsdpa. Antena może poprawić jakość sygnału, ale musi być dostosowana do standardu sieci. pamietaj ze jeżeli noodeB jest przeciążony nic nie pomoże.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.