Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #44: "Decyduj: Jesteś Dużym Tatuśkiem czy Małą Siostrzyczką?"

Polecane posty

Wg mnie to chyba najlepsze będzie pierwsze i drugie z konkursowych, aczkolwiek nie mogę wybrać lepszego :)

Dzięki! Trochę mi pomogłeś! Czy nikt oprócz Ciebie nie wstaje tka wcześnie?

No cóż czekam jeszcze 5 minut a potem sam wybiorę tę na konkurs.

No to co forumowicze które mam wybrać 1-sze czy 2-gie???

EDIT: "Chyba" wybrałem-to pierwsze!!!(Ale to jeszcze nie całkowicie pewne-wszystko zależy od forumowiczów!!!)

Dobra wybrałem zdjęcie (mam nadzieję ostatecznie!) jeżeli jeszcze nikt nie dopisze które wybrać to wybieram TO PIERWSZE Z KONKURSOWYCH-CZYLI:

Dla czystki ta skarpeta :P;):):D:laugh::admin_twisted: Ta skarpeta to PLAZMID SPOPIELENIE v0.1!!!

PS To była baaaardzo stara płytka z 1999r. STRAAASZNIE ZARYSOWANA!!! :sweat::geek::diabelek:

A poza tym mocno wzmocniła mi pancerz, bo w CD-A dają zawsze płytki wypchane po brzegi fajnymi grami(demami) Przez co pliki na płycie są bardziej ściśle ułożone co nam daje wynik że pliki wzmacniają płytę przez swoje ścisłe ułożenie, a co za tym idzie wzmacniają pancerz...Jej!!! Nie wiedziałem, że potrafię takie mądre rzeczy pisać xD ;):P:D:thumbsup::turned::happy: A oprócz tego wygrałem walkę ze Splicerem Fotografem :wykrzyknik: :wykrzyknik: (tym kolesiem co go nie ma na zdjęciu ale robił mi zdjęcia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...