Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #44: "Decyduj: Jesteś Dużym Tatuśkiem czy Małą Siostrzyczką?"

Polecane posty

Pierwsze dużo lepsze z tego powodu, że nie wiem co przedstawie drugie.

Edit:

Właśnie wykombinowałem, co przedstawia drugie. :brawa: :brawa: :brawa:

Zdjęcie konkursowe:

http://img717.imageshack.us/img717/5803/mrbone.jpg

Plastelina rulez! ;)

Na pewno sam to zrobiłeś? Jeśli tak, zazdroszczę talentu plastycznego. :smile:

EditII:

Mi to nie wygląda na plastelinę, tylko inne tworzywo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam, sam... około 5 godzin roboty łącznie... ufff... zacząłem wczoraj... dlatego nie miałem czasu pisać bloga, muszę nadrobić...

EDIT: to plastelina + jakieś elementy powyciągane z mojej szuflady... nie pytajcie co w niej mam... ;)

Edit II: później na blogu pokaże bez filtra... (czyli wersję "masakra")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o6iouu.jpg

Właściwie nigdy nie grałem w bioshocka....mam nadzieję, że chociaż przypomina Big Daddiego...

EDIT:

PS. Te zdjęcie było robione kamerką internetową, a ona ma to do siebie, że część obrazu obcina i wstawia jakąś górę czy coś takiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh..... próbuje człowiek zastąpić typowe "oto moja praca konkursowa" na coś świeższego to już ludziom przeszkadza :sad:

Przepraszam za odrobinę oryginalności........

(A zresztą spróbuj zrobić pracę lepiej z dostępnych środków drogi krytyku!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim. Chciałbym wziąć udział w konkursie ale zanim prześlę pracę chciałbym spytać czy komiks może być dwustronnicowy? Zrobiłem komiks w rozdz. 1200x1600 z 8mioma zdjeciami ale wyszło mi poza jedną stronę:P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim. Chciałbym wziąć udział w konkursie ale zanim prześlę pracę chciałbym spytać czy komiks może być dwustronnicowy? Zrobiłem komiks w rozdz. 1200x1600 z 8mioma zdjeciami ale wyszło mi poza jedną stronę:P.

sry 9 zdjec :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie dokładniej tą stronkę i chyba wiem dlaczego ją chętnie odwiedzasz :smile:, chłopaki robią kawał dobrej roboty. Sam chciałbym takie propy robić, ale potrzeba do tego dużooooo pieniędzy i jeszcze więcej wolnego czasu :icon_sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Siemka wszystkim. Chciałbym wziąć udział w konkursie ale zanim prześlę pracę chciałbym spytać czy komiks może być dwustronnicowy? Zrobiłem komiks w rozdz. 1200x1600 z 8mioma zdjeciami ale wyszło mi poza jedną stronę:P.

sry 9 zdjec :P

A nie mogłeś edytować wcześniejszego posta?

Co do komiksu... Weź pod uwagę, że:

1) Mało kto będzie miał ochotę oglądać aż tyle zdjęć

2) Po zmniejszeniu w formularzu będzie to nieczytelna papka

Ale to Twoja decyzja

Przejrzałem sobie dokładniej tą stronkę i chyba wiem dlaczego ją chętnie odwiedzasz :smile:, chłopaki robią kawał dobrej roboty. Sam chciałbym takie propy robić, ale potrzeba do tego dużooooo pieniędzy i jeszcze więcej wolnego czasu :icon_sad:

Dodaj do tego talent i duże umiejętności... I będzie komplet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...