Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #44: "Decyduj: Jesteś Dużym Tatuśkiem czy Małą Siostrzyczką?"

Polecane posty

Nie to żebym od razu oskarżał kogoś o kopiowanie, bo sam przecież korzystałem ze stworzonych już przez kogoś elementów, ale zarówno Big Daddyego jak i B.Sister tworzyłem od podstaw, "zbroje" Sister musiałem przymocować kabelkiem, bo nie mogłem znaleźć innego sposobu na przymocowanie jej :)

A Bionicle się zbierało, i to jak!

No i jest mój kabelek :P

A tu zdjęcia, więc-BIG DADDY FARMA/WIOCHA EDYSZYN :laugh::tongue:

Sorry, ale raczej mało przypomina mi to Big Daddyego. Bardziej snorka ze stalkera :) Ale to tylko i wyłącznie moja opinia. Ale tak czy inaczej widać że sporo żeś się napracował. Tylko wiertło trochę za małe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he. To moje zdjęcie konkursowe. Ja jako Big Daddy i moja siostra jako Little Sister ( słodziutkie, prawda? ). Niestety nie chciała pomalować oczu na żółto i nie widać jej strzykawki, bo mój kuzyn jest mistrzem ujęć. :icon_lol: Miałem do wykorzystania tylko tekturę, doniczkę, parę drutów i taśmę. Wyszło dość fajnie.

Edit: Post musiałem modyfikować, bo dałem zdjęcie z za dużym rozmiarem.

post-96192-1266749605_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Panie i Panowie... Chłopcy i Dziewczęta...

Bez zbędnego marnowania czasu i klawiatury... Moje zdjęcie konkursowe:

asgarothdafaew.jpg

Enjoy or hate it :)

Wersja Kobylasta (3000x2008, 3057Kb)

Gratis:

asgarothdafae.jpg

Wersja Kobylasta (3000 x 2008, 4138Kb)

A dla tych ciekawych życia. Mały przewodnik

"Spojrzenie na Technologię Odzyskową, czyli Jak Zrobić Coś z Niczego"

dsc07019v.th.jpgdsc07015a.th.jpg

show1p.th.jpgshow2nt.th.jpg

show3.th.jpgshow4f.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AsgarothDaFae Mistrzu, składam Ci pokłony... Wygrasz na bank, nie ma to jak świetny aparat + umiejętność robienia genialnych zdjęć + pomysł. :) Już wiem, że zostałem skazany na fiasko, męczyłem się wczoraj sam cały dzień dzisiaj dokańczam i później wrzucę ale w porównaniu do tych prac moja to miernota... Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem DUŻYM TATUŚKIEM dokładnie od 12.02 :D

norian.jpg

ps. bigdaddy - mi sie widzi zdjęcie nr 3 - w którym wypełiasz kadr, reszta to troszkę pasuje do miejsca w którym zrobiłeś zdjęcie :D.

post-95557-1266753538_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Czester biorąc pod uwagę, że jest kopią mojej pracy wykonanej 8 godzin wcześniej.

Witam. Jeśli przyjać, że zdjęcie
BlackElf
jest kopią Twojej pracy, to wybacz, ale wtedy i Ty nie stworzyłaś nic ponad zwyczajną "kalką" oryginalnej postaci z gry. Także, chyba wypadałoby lepiej dobierać słowa. W sprawie, które zdjęcie jest ładniejsze, lepsze, ciekawsze już się wypowiem. Może na blogu, ale tutaj na pewno nie. Szczególnie, że przed chwilą pojawiła się kolejna
PODOBNA
praca. Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonya jeśli brac pod uwagę, że wszystkie Little Sister i Big Daddy wyglądają tak samo to wszystkie są swoją kopią... Poza tym jako cospleyowicz, wyobraź sobie sytuację, kiedy 20 fanów przebiera się za tę samą postac ( np. Naruto ). W takiej sytuacji powiedz mi kto kogo skopiował ? A w tym konkursie mamy tylko dwie postacie...

Poza tym dla mnie @AsgarothDaFae ma lepszą i bardziej klimatyczną pracę, a ponieważ jestem dziewczyną ( bądź co bądź jakoś tak wyszło ) wybrałam Little Sister :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Rysunki były chyba zabronione... Chyba że o czymś nie wiem :huh:

Poza tym, ten ładny napis forum www.gry-online.pl

Ale... Ja się nie czepiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba raportnąć "oszuścika"(ktoś chętny? Ooo!!! jaki tłum kapusiów)-chyba że udowodni że to jego.

I "jeszczu jednu" to którą w końcu mam pracę wybrać? I ponawiam pytanko czy dozwolone jest dorzucenie HUD'a do pracy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ nie mogę się zdecydowac chciałam zasięgnąc opinii :). Wrzucam dwa moje zdjęcia i nie wiem które byłoby lepsze Pomóżcie Plissss ! :) To jeszcze nie jest na konkurs!

btw. mam tego więcej tylko jakos zdecydowac sie nie moge :D farba szczypie mnie w oko , czas się wymyc :P.

Jak dla mnie drugie z całej serii najlepsze. Strzykawka bez folii aluminiowej wygląda naprawdę fajnie (dlaczego wszyscy się tak na nią uparli, folia aluminiowa wcale nie jest taka cool ja Wam się wydaje :P). Fajny kadr, siostrzyczka przyczajona, tylko szkoda że światło słabe. Z drugiej serii (lepiej oświetlone) dwa w środku fajne, ciągną wzrok ku twarzy, tylko ostatnie mi się wybitnie nie podoba. Ale ogólnie rzecz biorąc dbałość o szczegóły, strój wykonany z naprawdę fajnym smaczkiem i jak by ktoś się uparł mógłby powiedzieć że ta siostra jest nawet sexy :D (ok, prócz tego ostatniego). Dobór kolorystyczny, łzy, buty, podarte rajstopy świetne. Gratulacje (Mała) Siostrzyczko, tak trzymać!

Rzekłem.

PS Sporo lepsze od pracy którą wykonała Anonya, nie uważam, że to zżyna lecz sporo ciekawsza koncepcja Siostry.

PS2 Asgaroth, znowu trailer mi się bardziej podoba od konkursowej, liczyłem na coś bardziej w tej kolorystyce (ale co ja tam wiem :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...