Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Legend

Pawno.

Polecane posty

Witam.Myśle że mi pomożecie.Język PAWNO to coś w stylu C++.I szukam ciekawych poradników.Dotoąd przestudiowałem ich wiele.Każdy do perfekcji.Macie może jakiś poradnik co do Programowania PWN ?

( PAWNO JEST PRZEZNACZONE DO PROGRAMOWANIA W SAMP )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie zażyczyłeś sobie czegoś bardziej egzotycznego :) No i następnym razem więcej skrótów. Te udało mi się bardzo szybko rozszyfrować:

Megatutorial do PAWN

Strona poświęcona PWN

A tutaj stronka poświęcona SAMP

edit down:

Aj, zaraz ciętej riposty. Chciałem tylko zwrócić uwagę autora tematu, że nie wiele jest osób, które są w stanie zrozumieć jego pytanie bez spędzenia kilku minut z googlami. Zwłaszcza, że precyzja i poprawność autora w formułowaniu pytania pozostawiają sporo do życzenia.

Ja na przykład pierwszy raz spotkałem się z językiem PAWNO. Jak się okazuje, to wcale nie jest język, a edytor do języka PAWN (którego również nigdy wcześniej nie spotkałem).

SAMP kojarzy mi się bardziej z samplerem niż San Andreas Multi Player.

Mogłem to napisać normalnie, albo w jakiś wydumany, denerwujący autora i mam nadzieję zabawny dla reszty sposób ;)

Nie liczyłbym też na jakiekolwiek sensowne wsparcie na tym forum. Szukając tych skrótowców znalazłem kilka stron poświęconych tej tematyce, w tym polskie forum. Moja rada, tam się skieruj, bo zwyczajnie szybciej dostaniesz sensowną pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mormegil - mistrz ciętej riposty jak widzę w formie...

Chciałem zamknąć temat i wykopać gdzie jego miejsce w pierwszym odruchu, ale jestem zaintrygowany, może "pan perfekcjonista" sprecyzuje o czym do diablo mówi ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...