4497 postów w tym temacie

@UP

Dali by fioletowy - albo inny którego jeszcze nie było. Nie chcę znowu niebieskiego, a pomarańczowy by się gryzł tak blisko z czerwonym.

Czy macie w planach jakiś większy, kompleksowy test tabletów?? Bo tak, to tylko ten iPad i iPad a chwilami Samsung Galaxy Tab. A inne? Np. u mnie w markecie jest jakiś 10' Lcośtam z androidem za 500 zł a nie 2 tyś. Albo jak się w rzeczywistości sprawuje Toshiba Handi Pad (Ci co oglądają South Park wiedzą o co chodzi :tongue: )?

0

Kiedy bedzie jakis test myszek do grania?

Edytowane przez WarHead
0

@UP Lepiej nie wiedzieć, nie żeby coś, ale CDAction kuleje jeśli chodzi o testy sprzętu, a peryferii to już szczególnie.

Jak chcesz nową mysz to pisz w dziale sprzęt -> podforum składamy komputer kupujemy części.

PS: Ale recki gier są wspaniałe :D.

Edytowane przez BladyPiter
0

Pytania raczej ogólno-branżowe niż sticte Was dotyczące.

Czy screeny z gier udostępniane do internetu przez twórców gier, mogą być wykorzystane bez ich zgody w profesjonalnych recenzjach?

Czy w wypadku pisanie do e-zinu również jest to konieczne?

Jakie screeny nie/podlegają prawom autorskim?

(Mam na myśli grę z konsoli, gdzie nie jestem w stanie/nie umiem/nie mogę przechwycić obrazu jednym przyciskiem>

0

Pytania raczej ogólno-branżowe niż sticte Was dotyczące.

Czy screeny z gier udostępniane do internetu przez twórców gier, mogą być wykorzystane bez ich zgody w profesjonalnych recenzjach?

Czy w wypadku pisanie do e-zinu również jest to konieczne?

Jakie screeny nie/podlegają prawom autorskim?

(Mam na myśli grę z konsoli, gdzie nie jestem w stanie/nie umiem/nie mogę przechwycić obrazu jednym przyciskiem>

Ogolnie screeny ze strony producenta mozna uzywac bez problemow (*). Gorzej, gdy wezmiesz je z np. jakiegos sajtu z recenzjami. Tzn. gdy oni uzyja WLASNYCH screenow, a nie tych danych przez producenta, bo wtedy to oni sa "autorami" konkretnych screenow i moga cie scignac za ich wykorzystanie. Naturalnie watpie, zeby sie rzucali na autorow e-zinow itd. no ale jak trafisz na jakichs upierdliwcow itd. to sie moze trafic.

(*) choc naturalnie warto poczytac czy nie ma przy nich jakich obostrzen w stylu "nie wolno publikowac przez [data] itd.

0

Czy redakcja posiada jakieś informacje dotyczące Syberii 3 ? Bo w sieci nie można nic znaleźć, oprócz tego, że ma wyjść w 2012 r. i drogi Kate Walker i Victorii McPherson skrzyżują się.

0

Wiadomo już, kiedy mniej więcej można się spodziewać przecieków?

0

Moglibyście częściej dodawać filmy do CDA typu Van Helsing.

0

Jako fan hardcorowych strategii spod znaku Paradoxu i Europy Universalis, chciałbym zapytać, czy istnieje szansa na zamieszczenie w CDA recenzji odświeżonych dzięki dodatkom EU3 i HOI3, a które dzięki Cenedze ukazały się ostatnio w naszym kraju (zwłaszcza, że w 1/2012 jest recenzja dodatku do Shoguna, a nie widzę powodu, by serię, której my - zwolennicy EU - jesteśmy zatwardziałymi wrogami traktować lepiej ;) ). Miło byłoby też zobaczyć recenzje gier u nas nie wydanych, lecz łatwo dostępnych w sprzedaży internetowej (Victoria 2, niedługo Crusader Kings 2). Jeżeli takiej opcji nie ma, to jestem ciekaw, dlaczego :)

0

kiedyś zupełnie nie dawno w cd-action była taka ramka przy każdej grze a teraz jej nie ma dlaczego??? Ta ramka oznaczała wydajność gier na różnych platformach i to bardzo mi się podobało, dzięki tej ramce wiedziałem czy gra mi będzie działała czy trzeba coś wymienić w komputerze.... to było super były różne konfiguracje od słabszej do najmocniejszej maszyny dlaczego to znikło z cd-action???

0

Teraz wydawcy przysyłają zazwyczaj gry z licencją na użytkowanie na jednym PC - więc obecnie pojawiała by się tylko przy kilku tytułach.

0

Czy w CDA będą jeszcze kiedyś felietony redaktorów?

0

Czy w CDA będą jeszcze kiedyś felietony redaktorów?

Nawet w tym masz i w nastepnym tez beda.

0

Pytanie może niezbyt głębokie, ale nurtuje mnie pewien szczegół na grzbiecie nowego numeru :) , a dokładniej literka M. Co ona oznacza ?

Edytowane przez Qbekbear
0

Prawdopodobnie z liter na grzbietach kolejnych numerów CDA powstanie napis, składający się z 13 znaków.

0

Ha, w sumie możliwe :) Ciekawe tylko co to by miało być :)

0

Prawdopodobnie z liter na grzbietach kolejnych numerów CDA powstanie napis, składający się z 13 znaków.

12 liter i jednej spacji.

0

@UP

To ja obstawiam hasło "MOJE CDACTION" (Bo "Gigantomania" jest już zajęta :))

Edytowane przez 8azyliszek
0

@UP

To ja obstawiam hasło "MOJE CDACTION" (Bo "Gigantomania" jest już zajęta :))

Niezle ale bylby blad bo powinno byc CD-ACTION, wiec to nie przejdzie.

0

Pytanie do recenzentów CDA:

Oceny przy poszczególnych grach np. 8.5 czy 9 oznaczają to jak fajnie się w daną grę gra czy może coś jeszcze ? "Czy fajnie się gra" to chodzi mi o grafikę, muzykę i ogólnie wszystko to co sprawia, że się fajnie gra. Nie wiem czy się jasno wyraziłem...ogólnie chodzi mi o to co na ocenę danej gry ma wpływ.

0

To może MOJA KOLEKCJA? :)

0

To może MOJA KOLEKCJA? :)

W sumie mozna zrobic jakis konkurs na taki napis na nastepny rok... Ale wiadomo, ze nie teraz. Ale dzieki za pomysl na pomysl. :wink:

0

Czy inne gry mają jakiś wpływ na ocene innej gry ?

A to zalezy od tego czy ocena gry zawiera ocene gry czy tez cos wiecej. :tongue:

0

Bo jak widzę, że jakaś gra ma w plusach np. najlepsza gra roku, albo w minusach np. są lepsze gry to ręce opadają. To że są lepsze gry nie ma (prznajmniej dla mnie) żadnego wpływu na to czy dana gra jest dobra czy nie. Albo najlepsza gra roku...przychodzi do mnie kumpel, a ja coś gram. Nagle mówi: - ale shit po co w to grasz ? a ja: Wiem, że dziadostwo, ale wszędzie piszą, że najlepsza gra roku, więc muszę w to grać....wyobrażasz sobie coś takiego ?

Kolejne pytanie: Czy wy z góry jesteście uprzedzeni o serii Battlefield ? Z ostatniego numeru można łatwo wywnioskować, że ostro po nim jedziecie na rzecz MW3. Dla mnie (wiem, że są różne gusta) BF3 i MW3 w singlu są równe, a w multi MW3 się nie umywa do BF3. Może wasza opinia wynika z konfliktów pomiędzy producentami tych dwóch firm (EA i Acti). Zgadzam się z wami że EA może trochę przesadziło, no ale cóż...gra to gra.

Pozdrawiam

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.