4480 postów w tym temacie

Zapytaj się wydawnictwa Bauer, bo to od nich zależy, a nie od redakcji pisma. Redaktorzy mogą co najwyżej to zasugerować i tyle.

0

Zapytaj się wydawnictwa Bauer, bo to od nich zależy, a nie od redakcji pisma. Redaktorzy mogą co najwyżej to zasugerować i tyle.

Mialem taki zamiar, ale, po dluzszych przemysleniach... Podejrzewam, ze na dzis - niestety dla mnie - niewielu jest czytelnikow w podobnej sytuacji: za granica, bez napedu optycznego w laptopie i przedkladajacy e-format nad papier. Ponadto bariera moze byc tu fakt, ze CDA to magazyn w jezyku polskim, a wiec tylko dla Polakow. To bardzo zaweza grono potencjalnych nabywcow/subskrybentow magazynu w Google Play czy iTunes. Czynnik finansowy (popyt), a nie piractwo (choc ono samo tez bije po kieszeni), wydaje mi sie byc glownym powodem braku e-wydania. 

Dla mnie osobiscie angielskie e-wydanie CDA byloby wisienka na torcie, ale jestem swiadom, ze wydawanie CDA w 2 jezykach jest malo realne... Poza tym nierzadko trudno przelozyc slowa (emocje) w rodzimym jezyku na ten drugi...

Mimo wszystko bylbym rad, gdyby chociaz zawartosc plytki byla do pobrania online, bo obecnie nie mam dostepu do calego contentu, a place jak kazdy 16 zl.

0

Dnia 14.07.2017 o 00:37, Pzkw VIb napisał:

A to jest takie dziecinne zagranie, które wielokrotnie przerabialiśmy na forum. Wyrzucają post - boją się, gdyż to spisek, ujawnią - ulegli, czyli też się boją. Prawda jest bardziej prozaiczna i wiąże się z kolejnym niedojrzałym zachowaniem. Jakbyś napisał posta w tym temacie, do którego właśnie został przeniesiony, to od razu byłby widoczny. Natomiast tworzenie własnego tematu może skutkować oczekiwaniem na zatwierdzenie lub przeniesienie. Chęć stworzenia własnego tematu razem z domaganiem się natychmiastowej odpowiedzi jest zwykle znakiem rozpoznawczym tzw. gimbazy. Możesz być 'starym growym zakapiorem', ale wydaje mi się, iż na FA jesteś 'świeżynką'. Zamiast rzucać takimi insynuacjami zapoznaj się ze strukturą forum, dowiedz się gdzie i jak zakłada się tematy, i na jakich zasadach. I jeszcze jedno - nie myl redaktorów z modkami. Redaktorzy mają uprawnienia moderatorskie, ale większość modków nie jest związana z pismem. Twój post przeniosłem do tego tematu, gdyż masz pytanie odnośnie czasopisma, czyli do Redakcji. Natomiast jak miałbyś pytanie do moderatorów odnośnie działania forum, to polecam ten temat:

Tak, nie jestem zbyt dobrze zorientowany w strukturze tego forum i nie byłem pewien gdzie to wrzucić.

Nie, nie domagam się natychmiastowych odpowiedzi i nie mam obsesji spisku.

Przepraszam za wszelką swą indolencję, niekompetencję, infantylizm, niedojrzałe zachowania i brak prawej półkuli mózgowej.

Dziękuję za wrzucenie moich wypocin do odpowiedniego działu i pozdrawiam.

Dnia 14.07.2017 o 07:58, Smuggler napisał:

Czy w tej recenzji sa jakies klamstwa, pomylki merytoryczne etc? .

Nie stwierdzono.

Oczywiscie w idealistycznym swiecie powinnismy poczekac miesiac i dopiero wtedy zrobic recenzje itd. Tak. Niestety tak zwany "real" nieco od idealnego swiata odbiega i zmusza do kompromisow rozmaitych, co jako dorosly czlowiek zapewne rozumiesz i pewnie sam czasem takich sytuacji doswiadczasz.

Life is a bitch...

Jesli ci ta recenzja sie nie spodobala - trudno, ale w tymze CDA bylo mnostwo innych recenzji i tekstow, wiec mam nadzieje, ze cala reszta (albo wiekszosc) jakos ci humor poprawilo.

Recenzja Mafii 3 i parę innych, zacnych tekstów tego numeru przywróciło mą wiarę w człowieka.

Edytowane przez Zakov328
0

No, i tego się trzymajmy. CDA to jak szwedzki stół - zawsze znajdziesz w nim wystarczająco duzo dobrych rzeczy :)

0

Kiedy można spodziewać się odzewu odnośnie wysłanych tekstów z okazji ogłoszonej rekrutacji? Można na jakiś liczyć? Chyba że milczenie oznacza porażkę.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.