4480 postów w tym temacie

Tradycyjnie zachęcamy do zadawania pytań redaktorom CD-Action.

2

Hejka mam kilka pytań dotyczące A-R w waszym piśmie . Oto moje skromne pytania :D

1. Czy można dostać jakąś kare za napisanie brzydkiego listu .... wezwanie do sądu , kara pieniężna , czy tylko śmiejecie sie ?????

2. ,, Namiary znane ,, czy taką nazwe wymyślił sobie użytkownik czy wy mu taką daliście , i dla czego akurat taka ??

3. Czy mi sie zdaje czy a-r zostało powiekszone o pół strony ?? ^^

4. Co mr.jedi miał na myśli pisząc w a-r : ,, ostrzegaliśmy ,, bo nie rozumiem tego

post-116983-1266499005_thumb.jpg

1

Czy powstała kiedyś gra, która zachwycila WSZYSTKICH redaktorów i z okrzykami radości wyrywali ją sobie by zagrac?:D

1

Czy powstała kiedyś gra, która zachwycila WSZYSTKICH redaktorów i z okrzykami radości wyrywali ją sobie by zagrac?:D

Mówisz o Tibii? ;) Redaktorzy musieli być strasznie napaleni skoro ostatnio ją recenzowali...., choć nie tak pozytywnie...

0

A jest jakaś szanasa by powrócił GameWalker w postaci takiej w jakiej był? Bo dopiski innych redaktorów przy recce to juz nie to samo...

0

Mam pomysł, by stworzyć specjalny trójwymiarowy numer cda, z papierowymi okularami. (Kiedyś Dziennik Bałtycki tak zrobił) Jest to możliwe?

0

Napisano (edytowane)

CDA ma jak każde czasopisma o grach regułkę że "płyta jest integralną częścią pisma i nie może być sprzedawana oddzielnie" jednak wystarczy wejść na allegro na pierwszą lepszą aukcje aby zobaczyć że płytki sprzedawane są hurtowo i bez pisma.I stąd moje pytanie,czy redakcja wie że płyty są sprzedawane w dużych ilościach i bez pisma ?

Edytowane przez Martin1007987
0

Czy w kwietniowym (urodzinowym) numerze dacie recenzje dodatku do dragon age??? Czy będą jeszcze fajniejsze gry???

0

Czy w najbliższym czasie planujecie jeszcze jakieś większe zmiany dotyczące pisma ??

0

Mam następujące pytanie czy będzie może więcej recenzji gier na PSP ponieważ posiadam konsolke i nie wiem co sądzić o danych grach a mam dostęp tylko do recenzji producentów w których złego słowa o grze nie powiedzą choćby była do ..... Wystarczy 1-2 gry w numerze

Czy kiedyś jeszcze będa w dziale na luzie uwagi z dzienniczka fajnie było poczytać.

0

Co prawda nie jestem z redakcji, ale odpowiedzi znam więc...

2. ,, Namiary znane ,, czy taką nazwe wymyślił sobie użytkownik czy wy mu taką daliście , i dla czego akurat taka ??

2. To znaczy, że redakacja nie chce podać do wiadomości publicznej danych nadawcy listu, choć je zna. namiary czyli dane. To nie jest konkretny użytkownik tylko wiele różnych osób.

CDA ma jak każde czasopisma o grach regułkę że "płyta jest integralną częścią pisma i nie może być sprzedawana oddzielnie" jednak wystarczy wejść na allegro na pierwszą lepszą aukcje aby zobaczyć że płytki sprzedawane są hurtowo i bez pisma.I stąd moje pytanie,czy redakcja wie że płyty są sprzedawane w dużych ilościach i bez pisma ?

Tak redakcja doskonale o tym wie, bo wielokrotnie ten temat był poruszany tu na forum. Napis dotyczy dystrybutorów i sprzedawców w sklepach. Tzn. że pani z kiosku nie może sprzedać osobno płyty, lub czasopisma bez niej. Ale gdy ty sobie kupisz pismo to możesz je sprzedawać jak chcesz - komplet, samo pismo, sama płyty, porywać strony z pisma i sprzedawać po jednej, czy połamać płytę i sprzedawać po kawałku :) W koncu to już jest twój magazyn. Tak samo jak nie wolno sprzedawać nowych samochodów bez kierownicy ale jak kupisz samochód możesz tą kierownicę odkręcić i sprzedać :)

0

4. Co mr.jedi miał na myśli pisząc w a-r : ,, ostrzegaliśmy ,, bo nie rozumiem tego

Miał na myśli to, że tamten list jest w oryginale i nie ma poprawionej pisowni, interpunkcji itp. Ostrzegał bo to jest niebezpieczne :P

0

Hejka mam kilka pytań dotyczące A-R w waszym piśmie . Oto moje skromne pytania :D

1. Czy można dostać jakąś kare za napisanie brzydkiego listu .... wezwanie do sądu , kara pieniężna , czy tylko śmiejecie sie ?????

Olewamy, choc jak sie ktos bardzo uprze, a my bedziemy mieli zly humor, to moze sie zdarzyc :)

3. Czy mi sie zdaje czy a-r zostało powiekszone o pół strony ?? ^^

he?

Czy w najbliższym czasie planujecie jeszcze jakieś większe zmiany dotyczące pisma ??

Mysle, ze wszystkie wieksze zmiany poki co juz mialy miejsce, teraz co najwyzej moze byc doszlifowanie i poprawki.

Mam pomysł, by stworzyć specjalny trójwymiarowy numer cda, z papierowymi okularami. (Kiedyś Dziennik Bałtycki tak zrobił) Jest to możliwe?

Wszystko jest mozliwe, pytanie tylko czy jest OPLACALNE.

W swoim czasie mysle, ze wszystkim podobal sie Unreal i Far Cry.

1

A mnie troszeczkę ciekawi dlaczego nie ma już w piśmie działu freeware. Brak chętnych do prowadzenia, oszczędzanie miejsca czy po prostu przeniesienie na płytkę?

0

Ja mam tylko 1 proste pytanko. Czy mógł by mi ktoś opisac czemu juz nie ma Elda? Lub podprowadzic gdzie juz taka informacja jest. Uwielbialem jego teksty i wogole. xD To czekam na pomoc i niech on K***A wraca !! xD

0

Eld juz od dawna nie pracuje w CDA. Przeprowadzil sie na drugi kraniec Polski, kontakt sie urwal - i tyle.

0

Jak lepiej wysłać do redakcji muzykę? Nagrać swoje dokonania na płytkę i zaufać poczcie, czy też upakować to i wysłać mailem na adres redakcyjny?

0

CDA 3/2010 jeszcze świeży ,a ja mam pytanie dotyczące następnego numeru ,a mianowicie czy znajdą się w nim recenzje Crash Time II i Heavy Rain?

0

Jak zmienia się sytuacja branży i CDA, gdy z rynku ubywa pismo o grach ? W jakiej formie redakcja dostaje grę od wydawcy przeznaczoną na cover dvd ? ( tzn. mam na myśli, czy wydawca zgadzając się na dodanie na płytkę gry, "załącza" jakoweś dodatki typu poradnik/instrukcja w pdf lub podobne )

0

Witam.

Czemu podczas grania w gry nie używacie podkładki pod mysz ?

:laugh:

0

Szczerze mówiąc to ja już nie pamiętam kiedy miałem podkładkę pod mysz. Po prostu dobra mysz optyczna równie dobrze radzi sobie na jednolitej powierzchni biurka co na podkładce...

0

Napisano (edytowane)

Mam pytanie odnośnie pewnej gry - bodajże Dawn of Fantasy.

Została już zapowiedziana dawno temu (ciężko mi precyzyjnie powiedzieć, który numer, ale poszukam i uzupełnię jak zdążę przed odpowiedzią), a ani widu, ani słychu! W Info/Zapowiedziach/Recenzjach nic! A podobno miała wyjść w I kwartale 2010 roku, więc powinna już być beta.

Dlatego nie chcę szerokiej zapowiedzi, tylko odpowiedzi na pytanie - czy ten ambitny projekt nie upadł? Jeżeli tak, będzie to wielka szkoda, bo zapowiadał się ciekawie... :happy:

@edit

Zapowiedź była w numerze 04/09 (163), a gra miała wyjść w... połowie 2009... Więc chyba nic z tego, ale proszę o odpowiedź.

Edytowane przez Tyt0k
0

Co sie stało z AR kupiłem nowy numer cd-action 03/2010 czy AR schodzi na psy ?Mało tych listów. A emocje średnie !

0

No to napisz jakiś. Listy do AR nie przylatują do nas z odległej galaktyki. Mało piszecie to i małe AR jest.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.