Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekpk19

Rozwiązany: World of Goo- nie włącza się

Polecane posty

Gra zainstalowała się bez problemu, ale po kliknięciu na ikone pojawia się czarny ekran i komunikat

Frequency out of range. słychać jedynie muzykę

miałem taki sam problem z Watchmen part 1 ale tam pomogła opcja gry w oknie.

tu to nie działa

ponowna instalacja nic nie dała

parametry kompa:

Athlon X2 2,4 GHz

2 x 2GB RAM

GeForce 8600 GT

Win XP z S.P. 2

monitor 19" 1440x900

pomocy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem na swoją rozdzielczośc i dalej to samo.

a z Watchmen do dałem taką opcje w "konfiguratorze" co się pokazuje na początku na gry.

zainstalowałem tez part 2 przed chwilą i było to samo (Frequency out of range. ). zmiana rozdzielczości, danie gry w oknie też nic nie dały.

także we właściwościach ikony World of Goo wszelkie zmiany wyświetlania nic nie dały.

p.s.pozatym wszystkie gry które instalowałem mi normalnie się włączały. nawet jeśli w ustawieniach grafiki nie było mojej rozdzielczości

przed chwilą sprawdziłem tez w konfiguracji Mass Effect jaką mam proporcje ekranu-> 16:10

Czlenson- dalej nic :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem 10 rozdzielczości dalej nic.

jeszcze mi się przypomniało:

zainstalowałem też kiedyś Haulina. w ustawieniach na samym początku (jak w watchmenach było okienko) było 800x600 ale po daniu na "graj" tez mi sie to pokazało. dopiero po daniu na 640x480 gra się uruchomiła na cały ekran i dopiero wtedy w opcjach w menu zmieniłem na większą rozdzielczość( mojej nie było) i wszystko grało. podobnie jak w mass effect po daniu innej proporcji ekranu nizmoja gra sie nie włączała z tego samego powodu. :sad: :sad: :angry:

coś sie odmieniło i po daniu rozdzielczosci 840x600 gra sie uruchomiła na full ekran

temat mozna zamknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z tą grą. Otóż gdy ją włączam na monitorze pojawia się napis "Input signal out of range." Nie wiem co zrobić.

Konfiguracja mojego kompa:

Core2Duo E8200

Asus P5K

GeForce 9500 GT

Win XP SP3

Monitor AG Neovo 17'' 1280x1240.

proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z tą grą. Otóż gdy ją włączam na monitorze pojawia się napis "Input signal out of range."

Podobny problem miałem kilka lat temu z jakąś grą piłkarską dodawaną do płatków czy czegoś. Wynika to z tego, że gra obsługuje jedynie wyższą częstotliwość odświeżania (pozioma bo zazwyczaj uwagę zwraca się na pionową czyli 60-85Hz, pozioma jest mierzona w kHz) niż jest ustawiona w monitorze (przynajmniej moim zdaniem). Sprawdziłem to na drugim monitorze (mam dwa monitory CRT) i o dziwo na starszym włączyła się bez problemu. Problem rozwiązałem instalując najnowsze sterowniki monitora ze strony producenta, które zmieniały nieznacznie tą częstotliwość (monitor Son więc ze sterami problemu nie było - za to stary monitor NEC 14" z 2000 roku żadnych problemów mi nigdy nie sprawiał i działa do tej pory)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...