Skocz do zawartości

Rozwiązany: Mody&Oblivion


Tiloren

Polecane posty

Hmm... wspominałem już o tym w innym temacie.

Chciałbym wrócić do Obliviona ale najpierw ulepszyć grę pod względem graficznym. Podstawowe twarze są naprawdę ohydne i odstraszają mnie od gry.

Skorzystałem z paru modów polecanych przez Murezora (Dziękuje), ciała postaci wyglądają teraz dużo lepiej ale nie mogę powiedzieć tego o głowach :(.

Przeglądałem cały dzień Nexusa, sprawdzałem różne mody ale większość mi nie działała. I teraz chciałbym zrobić jedną z moich ulubionych postaci z uniwersum Warcrafta.

Niestety nie mogę sobie z tym poradzić. Widziałem bardzo dużo screenów z postaciami wyglądającymi z 200% lepiej niż w podstawowej grze.

Na przykład tutaj kobieta trzymająca strzelbę. Mam dwa addony: "IFT Improved Facial Texture VERSION 2.1"

i "Facial Textures by Enayla" które poprawiają jedynie tekstury twarzy :/

Może mi ktoś opisać jak mieć realistyczną, normalną twarz? (i najlepiej włosy) Takich modów jest bardzo dużo ale nie wiem który jest najlepszy i jak je zainstalować, wiele modów wymaga innych i to zwykle tworzy trudny do rozgryzienia łańcuch plików :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Level scalling usuwa modyfikacja Oscuro's Oblivion Overhaul (do pobrania stąd). Poza tym nie znam pluginów, które poprawiają podstawowe modele twarzy. Możesz skorzystać z bodajże Ren's Beauty Pack czy Cute Elves Race, które to dodają nowe modele głów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...