Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sadpanda

Rozwiązany: Devil May Cry 4 - CTD na filmikach

Polecane posty

Gdy gram w DMC4, wyrzuca mnie na pulpit podczas cutscenek. Bez żadnego błędu/komunikatu. Dzieje się tak tylko na filmikach (czasami uda się obejżeć cały, albo wywala w innym momencie filmiku), w trakcie misji nigdy. Problem rozwiązałem tymczasowo pomijając je, ale oglądanie ich na YouTube nie jest wygodne. Do tego ostatnim razem skopało się tuż po pokonaniu Wielebnego jako Nero i mam już po prostu dosyć. Czy jest jakieś trwałe rozwiązanie tego problemu?

Mój komp:

Core2Duo EE4400 2GHz

GF8800GTS 640MB

2x1GB RAM

Windows XP SP3

Dx 9c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sophi13

Reinstall gry, ściągnij nowe sterowniki do grafy, ew. dorzuć jeszcze jedną kość RAM (np. 1 Gb). Tyle mogę doradzić.

Jeszcze jedno: czy gra jest ORYGINALNA? Bo jeśli to pirat, to problemy mogą się brać właśnie z tego...

(bez urazy, ale przezorność każe mi o takie rzeczy pytać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sophi13

Nie przegapiłam, nawet sama zainstalowałam w miejsce mojej wersji (Platynowa Kolekcja CDP - działała z płytą w napędzie, wersja z CDA chodzi bez płyty) - wolę się upewnić, w temacie nie pisze, czy gra była z CDA.

Na serio - co masz konkretnie na myśli, mówiąc o skopaniu się gry po pokonaniu Sanctusa (Świątobliwość, Wielebny etc.)? Filmiki czy samą grę? Bo u mnie po pokonaniu Sanctusa (misja 20 - po której ci się skopało: 11 czy 20?) przestał działać save, musiałam wszystkie skasować i grać od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...