Jump to content
Hut

Weekendowy konkurs #43: "Machina"

Recommended Posts

Późno? Późno. Ale lepiej późno, niż wcale. Kolejny WWWeekendowy konkurs uważam za rozpoczęty.

Tym razem do wygrania są trzy egzemplarze gry Machinarium, jedynej w swoim rodzaju przygodówki, którą nasi czytelnicy wybrali najlepszą grą tego typu w 2009 roku. Wkrótce trafi ona na polski rynek w wersji pudełkowej i jeśli nie znasz jej jeszcze, koniecznie musisz o niej poczytać. Choćby TUTAJ.

Co trzeba zrobić, by móc liczyć na wygraną? Przygotować pracę multimedialną (w tym tygodniu przyjmujemy zarówno zdjęcia, jak i filmy) na temat "Machina". Szeroki, więc możecie zaszaleć - przypominamy tylko, że machina ma dużo trybików, pokręteł i przełączników, puszcza parę z zaworów i kopie prądem nieuważnych operatorów. Uwaga: Zdjęć miesięcznika "Machina" nie przyjmujemy...

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o niesklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

I jeszcze kwestia programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Powodzenia!

PS. Miało być "podwodnie", ale (znów) się nie udało. Ale już wiemy, że się uda. Edycje konkursu za tydzień (i za dwa tygodnie) należeć będą do tych najbardziej popularnych...

[tu nie ma żadnego liczebnika] :tongue:

Szkoda, że ferie się już kończą, bo zorganizowałbym coś wy... w kosmos.

A teraz będzie już tylko dobrze :wink:

Edited by SZWENIO

Szkoda, że ferie się już kończą

Jak dla mnie ferie się zaczynają :P i chętnie bym coś zrobił tym bardziej że mam pomysł ale chyba wyjazd ważniejszy :laugh:

Edited by Myszon

no i znów kibelek. bo kibelek pasuje do wszystkiego: do zony, do otchłani, do machiny. Normalnie pełen uniwersalizm :wink:

Qz15 - czy to jest praca konkursowa? Bo jeżeli tak, to chyba nie może być dopuszczona. Powklejałeś tam różne obrazki i napisy, co jest niedozwolone.

Nie, to jest konkurs fotograficzny/filmowy, rysunki nie wchodzą w grę

Edited by vv0!t3k

CezuS Production Presents:

Czołg muzyczny

Sterowany na pilot czołg muzyczny. Jeździ, gra, odtwarza filmy, wyświetla filmy, można nawet zagrać w tetrisa ;).

A oto i zdjęcia:

Konkursowe:

cezus.jpg

Inne:

70593394.jpg

86564193.jpg

Posiada głośnik, wejście na słuchawki, wejście USB i antenkę ;) Niestety nie posiada lufy... Miałem pomysł żeby głośnik był w lufie, ale lufy nie dało się zamontować...

PS. Jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie mojej maszyny, to piszcie na pw ;)

Edited by CezuS

Smutny jest dziś los starych i niepotrzebnych rzeczy:

Nie jestem pewien, ale praca MrShog jest chyba niezgodna z regulaminem, bo to fotoshopka. Ale nie jestem pewien, prosze o zdanie kogoś bardziej kompetentnego ;)

Qz15 - czy to jest praca konkursowa? Bo jeżeli tak, to chyba nie może być dopuszczona. Powklejałeś tam różne obrazki i napisy, co jest niedozwolone.

nie to nie jest praca konkursowa, wiem jaki jest regulamin ,a co do tego to jest taki motywujący obrazeczek ;D

Witam.

Też coś skleciłem. Może nie do końca zgodne z tematem, ale strój Big Daddyego też w pewnym sensie niezła machina!

kaczek93.th.jpg

Edited by Kaczek93

A to zbiór moich elektronicznych części:

post-62415-1266086988_thumb.jpg

PS

Sorki za jakość, ale zdjęcie było robione komórką :/

post-62415-1266086833_thumb.jpg

Edited by Anakin

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...