Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Forumowicz miesiąca - Styczeń 2010 (głosowanie)

Polecane posty

Pani_której_ksywka_rymuje_się_ze_słowem_renifer już była Forumowiczką Miesiąca, więc teraz trzeba dać szansę komuś innemu ;) A więc daję ją behemortowi- za to, że fajnie się czyta jego bloga, moje opinie pokrywają się z jego, a poza tym to Torunianin. A jak tak, to wiadomo, że spoko gość jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku, znowu można na mnie głosować? Może ja powinnam zostać polityczką? ;] Jesteście słodcy, ale rzeczywiście wypadałoby dać szansę komuś innemu, co też niniejszym wspaniałomyślnie czynię:

Malusi Murezor - tak jak w nominacji, a poza tym jego niemożebna egzaltacja zawsze mnie rozbawia. ;]

@down - a dzięki, dzięki. Wasze serca podbiję swoją nieistniejącą inteligencją, resztę zdjęciami w stroju Jeannette z Bloodlines/Larwy Kroft/stereotypowej elfki z MMORPG, na widok których wszyscy uciekną i możecie już wiwatować na cześć nowej pani prezydent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen - jak wystartujesz w wyborach parlamentarnych to masz mój głos ... teraz jednak moja karta idzie do Stillborn'a za co jak co, ale OGROMNĄ wiedzę w zakresie motoryzacji - aż mu zazdroszczę (choć mechanicznie zapewne wiem więcej :P) i za to że pomaga James'owi w jego systemie RPG ;)

Co jak co, ale miły inteligentny i pomocny koleś ;)

(PS. Osobiście każdemu z nominowanych dałbym głos, bo każdy z Was moi drodzy rodacy wyróżnia się jak najbardziej pozytywnie, ale kogoś trzeba było wybrać i serce motofanatyka odpowiedziało. Nie martwcie się jednak, gdyż i tak was kocham ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...