Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Forumowicz miesiąca - Styczeń 2010 (głosowanie)

Polecane posty

Czas rozpocząć finałowe głosowanie na Forumowicza Miesiąca stycznia 2010. Finałowa szóstka prezentuje się następująco (kolejność alfabetyczna):

Aiden

behemort

Murezor

Pan Edek

Stillborn

Yennefer

Głosujemy na jedną osobę spośród wymienionych wyżej. Głosowanie trwa do niedzieli 14.02.2010.

Głosy prosimy uzasadniać.

Przypominamy, że ten temat nie służy do dyskusji oraz, że zabawa organizowana jest przez moderatorów forum i nie jest w żadnym stopniu związana z Redakcją CD-Action.

Regulamin zabawy.

uncle-sam.jpg

I TY weźmiesz udział w nominacjach i głosowaniu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam żadne "sorry Aiden" tylko po prostu Aiden. Niech trzyma przy życiu wiadomy dział, ukończy SS1 (szlachetny zamiar, eh?) i nie traci sił przy ścieraniu się z engrishem w sam-wie-czym. A poza tym kluczyki do Jaguara tylko on mi przysłał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan_Edek

A za to,

że wyszła z tego niezła gafa; pytałem się iluśnastu forumowiczów kto to, tymczasem okazało się na jego blog wchodziłem kilkakrotnie, tylko nazwy nie skojarzyłem, którą swoją drogą PISZE SIĘ RAZEM!!! A konkretnie za to, że również zakotwiczył w blogach tak jak ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mój wybór był pomiędzy Behemortem a Murezorem, i ciężko mnie zdecydować na kogo oddać głos. Po krótkim namyśle.

Głos na Behemorta, za znajomość w sprawach życiowych, i wie przynajmniej co się dzieje w kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aiden - coś mu się należy za regularny spamik w Zagadkach i estetykę postów (tych w Sesjach, OA, i ogólnych). Dodam, że jego posty są ciekawe i fajnie się je czyta mimo ich rozmiarów (o Sesjach mówię o.0 ). Oprócz tego plusik za to jego sympatyczne 'sztywniactwo' :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...