Skocz do zawartości

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2010


Ghost

Polecane posty

  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A ja bym chciał ananasy w puszce. Bo są smaczne.

Kogo to interesuje? Pismo ma zakupione już pełniaki, ja bym chciał/chciała/dajcie bo roz*piip* wam redakcję nikogo nie interesuje - a jeżeli nawet, to będą robione w tym celu sondy.

Sporo zapowiadali na ten rok i mam takie przeczucie, że zaskoczą nas w numerze urodzinowym, ewentualnie potem letnim i świątecznym, bo rozdawać najfajniejsze pozycje na początku roku to praktyka niesamowicie bezmyślna.

Chyba, że już to zrobili...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo lubię przygodówki, więc The moment of silence mi nie przeszkadza.

Poza tym pamiętajmy, że to pierwszy pełniak, który zazwyczaj jest nieco gorszy od reszty.

A skoro taka "średnia" gra jest pierwsza to nie mogę się doczekać, aż poznamy resztę gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wżyzcy gadają o coveże

A ja bym hciał pogadać o gazecie

co wy o tym byzcie pomyżleli??

o a co to znaczy jak po wyrazem pojawiają się takie czerwone ślaczki?? mam takich kilka

Te "ślaczki" oznaczają, że nie umiesz pisać po polsku i sadzisz błędy wielkie jak ruskie czołgi - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karo,z tego co pamiętam to Trackmania Nations Forever już była.

Tak. Była na 100%

to temat o grach

więc po co gadać o gazecie? :P

O CZASOPIŚMIE...

2real4game, a to źle? Jako gatunek mają baaardzo bogatą historię, to, że kilka lat posuchy było, nie powinno umniejszać ich roli.

Właśnie... A ostatnio - co ciekawe - CI robi całkiem niezłe przygodówki. I wgl. robi coraz lepsze gry. Nie mówię, że są to hity, ale taki Wilczy Szaniec II czy Terrorist Takedown 3 to przecież całkiem niezłe budżetówki... ;) Więc skoro na coverze zagościł swego czasu Mortyr III...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że znów doczekamy się strategii, tak jak ostatnio Imperium Romanum. Miejmy nadzieję, że będzie lepsza. A Mount&Blade jest nadal w sprzedaży po cenie 70 zł, więc twórcy byliby stratni. Choć jeśli wyszło już Mount & Blade Ogniem i Mieczem, to możliwe, że jednak sprzedali grę. Pozostaje czekać do przecieków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...