Skocz do zawartości

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2010


Ghost

Polecane posty

Jedna połowa postów to narzekania a druga to bezsensowny koncert życzeń :P Ładnie, ładnie. Osobiście do pełnych wersji nic nie mam, bo ostatnio mało co instaluję z covera DVD (jest w co grać), ale w końcu się wezmę, żeby obie części growe Watchmenów zaliczyć :D Czekam na trzeci tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A co do marzen, dzisaj napewno komus sie spelnia, powiedzial to sam admin :)

No wiesz, ktośtam marzył sobie o Tetrisie :tongue:

Owszem, przygodówek ostatnio sporo, różnej jakości. Ale towarzysze - nie narzekajcie! Niedawno był Ninja Blade, DMC 4, Dark Sector. W zamian za takie łakocie, redakcja może nas "pomęczyć" przygodówkami prawda? A jak ktoś lubi, to tym lepiej. Uznajcie to za prawo sprawiedliwości wszechświata, kiedyś musi być coś gorszego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, nie rozumiem czemu uważacie że "hicior" to musi być albo fps albo gra akcji... nie oczekuję fajerwerków po trzeciej grze z tego numeru, ale też i się nie zawiodę grą , "tylko" dobrą. Nawet szachową lub z gatunku sim. różnorodność jest ważniejsza od dawania co numer Crisis-ów, Modern Warfare, Devil May Cry, etc. pomijając fakt, że niektórych tytułów nie da się "wyciągnąć" od wydawców :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja jestem zadowolony z powodu przygodówki, ostatnimi czasy coraz ich więcej na coverku i to mnie cieszy. Mi to wystarczy, kolejne 2 pełniaki będą dla mnie miłą niespodzianką. Wolę myśleć w przygodówkach niż męczyć palce w grach akcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na jakąś solidną budżetówkę z oceną minimum 7, która ma góra pół roku. Ostatnio CDA podwyższyło mocno poziom( Ninja Blade!!!) więc myślę, że teraz też będzie dobrze. Mam nadzieję na mocnego pełniaka bo niedługo kupuję kompa (za pół miesiąca?) więc będę mógł w końcu w nie grać :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucieszyłbym się z Dead Space, ale raczej mało prawdopodobne aby był to trzeci pełniak. Myślę, że będzie to jakieś RPG. Tak czy siak, nie spodziewam się czegoś szałowego, a jednocześnie mam nadzieję na jakieś miłe zaskoczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ udaję się dziś wieczorem na trening, życzę powodzenia w odgadywaniu 3 pełniaka. chyba dacie radę bez mojego wsparcia :P tak jak we wtorek

A propos przygodówek, old school rządzi :] szkoda, że Lucasarts ma taką politykę jaką ma... tym niemniej osobiście czekam na kolejnego "Runaway" . A co będzie ostatnią grą z tego numeru to będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możemy być optymistami. Albo uznamy, że 2 pierwsze gry z dvd są słabe a wtedy 3 będzie że hoho, albo uznamy że 2 pierwsze są średnie, lub dobre, a 3 przecież tradycyjnie jest subiektywnie "najlepsza", prawda ? :wink::smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ubolewamy nad twoim brakiem mocnej maszyny do grania. Już niedługo złożymy wniosek do CDA, aby dawali na cover gry, które ci pójdą, kolego Cerbers.

W kupie siła!

Jam jest Legion i jest nas wielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie CDA stac na lef6t for dead 1 ??

Nie, bo Valve nie dajce gier do czasopism.

Kurde, chyba we wszystkich 15 ostatnich CDA(oprócz tego z DMC4) na Coverze są przygodówki. Zaraza jaka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...