Jump to content
Sign in to follow this  
Guest endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Recommended Posts

Sprzęt jest na pewno wystarczający. Więc spróbuj najnowszych sterów. Jeśli nie pomogą, spróbuj zainstalować starsze, najlepiej z czasu premiery THPS4.

Jak wykonać to zadanie w Londynie "Ghetto Tag na linii oświetleniowej SB"?. Ładuję pasek special, grinduję trikiem pierwszy drut, przeskok na drugi, trik i dojeżdżam do końca a tu nic : "Zadanie niewykonane". Hę???

Podobnie ma się rzecz z 900 z mostu na prom. Jak ktoś wie jak to przejść to niech pomoże.

Ja też mam ten problem z niezapisywaniem się pliku Kariery. Ale znalazłem na to sposób (wolałbym oczywiście jakiegoś patcha, który mi to naprawi, no ale co zrobić). Jest dość pracochłonny. Otóż robię sobie 2 sejwy Kariery i zapisuję na obydwu. Teraz jak jakieś zadanie się nie zapisuje to wczytuję grę i robię następne. Jeśli następne się zapisuje (zapisać na jednym z tych plików) to wczytuję grę i najpierw robię to co się nie zapisuje (przy próbie zapisu brać "nie zapisuj/wyjdź") i dopiero wtedy to zadanie, które się zapisuje i wtedy normalnie się zapisuje. Oczywiście najlepiej jest zrobić jak najwięcej tych zadań, które się nie zapisują, a dopiero później to (jedno - najlepiej mieć ich zapas), które się zapisuje. Problem w tym, że nie wiadomo które się zapisują, a które nie. Jedynym sposobem, żeby to sprawdzić jest przejście danego zadania.

Zauważyłem też, że problem ten dotyczy zadań z czerwoną strzałką.

Oto zadania, których nie da się zapisać (na razie tyle, bo gram od nowa, gdyż za późno odkryłem ten sposóB):

- w Collegu i San Francisco wszystkie się zapisują (nie wiem jak z tymi zadaniami zawodowców)

- Alcatraz - Zbierz Profesjonalne Combo, Pokaz 6 zdjęć, Triki ręczne na serpentynach, nie wiem jak z "Wykonuj Wywoływane Mega-Kombosy", bo jak grałem wcześniej to nie mogłem tego przejść.

-Kona - "500 000 punktów", nie wiem jak z "Zostań królem Kony", ale lepiej też je tak traktować. 8)

To chyba nie jest tak że jakieś zadania się nie zapisują a jakieś tak. Większość z tych co wymieniłeś mi się zapisały. Niestety u każdego jest chyba inaczej.

witam a czy nie wiecie gdzie moge znalesc luke skok na placyku szukam wszedzie i nic bo praktycznie to mi tego tylko brakuje

Pozdro

:? fajni z was liudzie macie wszyko prosto "...prosto postaw patch..."

ale nict nie powiedzial gdzie u dibla mam go wziac!

na koniec dopishe HELP!

Google twym przyjacielem. Poszukaj a znajdziesz.

stary wiem ze to zabzmi dziwnie ale ni znalazwem... mow co hcesz tylko daj mi linka na path... :cry:

Z tego co pamiętam ta "luka" znajduje się w Collegu ,gdzie? -do końca nie pamiętam ale dam Ci linka do spisu wszystkich gapów i opisu gdzie one są.

http://www.sirkaos.com/thps4/college.htm

A nie wie ktoś czy istniej po polsku coś analogicznego?

Bo po polsku to tylko "przeleciałbym" tekst wierzchem i ewentualnie znalazłbym to co mnie interesuje. A tak to musze tłumaczyc słowo w słowo tą litę, co zajmuje mi w ten sposób 5 razy więcej czasu, a i czytam, w większości to, co mi niepotrzebne. :/

Poza tym, ja bym troszke inaczej przetłumaczył niektóre nazwy (a niektórych wogóle nie tłumaczył :)), więc parę razy się już złapałem, że nie wiedziałem, o którą lukę chodzi. :/

Skok na placyku - grindujesz na tym "krawężniku" (tym co oddziela schody od zjazdu na dół) i wyskakujesz na maszt flagowy

(nie bardzo umiem tłumaczyć :oops: )

Mam duży problem z grą.Mianowicie nie działają niektóre kombinacje klawiszy, przez co nie mogę wykonać określonych trików i zarazem niektórych misjii. Nie wiem dlaczego tak jest, mam pełną wersję gry.

Konkretnie nie działają kombinacje ukos(prawo,dół)+k;ukos(lewo,dół)+k;ukos(lewo,dół)+r.Nie wiem co jest grane.Jakby chodziło o zrobienie konkretnych trików to po prostu zmieniłbym klawisze, ale tu chodzi o wykonanie konkretych kombinacji. :?

Moze wystarczy pozmieniać tylko klawisze odpowiedzialne za tricki ?

Ew. moze jesli nie wychodzą ci żadne tricki z klawiszami "na ukos" to moze je po prostu źle wykonujesz?

No cóż rozwiązałem problem.Okazało się, że wsad działa lepiej niż strzałki.Szkoda bo strzałki były wygodniejsze.Nie wiem dlaczego tam triki nie wchodziły.Zapewniam,że wykonywałem je prawidłowo.

W tej grze wielką przyjemność mam z gry eddie'm. czy istnieje jakiś mod albo patch dający więcej eddich?

Mam problem z THPS4 , którego kupiłem wraz z CD-A. Mianowicie na jednej z pierwszych stron jest napisany cd-key do gry w singlu. pisze też, że cd-key do gry w multi jest na stronie internetowej CD-A. Może mi ktoś powiedzieć gdzie mam szukać? Z góry dziękuję.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...