Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Forumowicz Miesiąca - Styczeń 2010 (nominacje)

Polecane posty

michi93 - za aktywną pomoc w sprzęcie i za znęcanie się nad zestawami z Allegro.

Murezor - podjął się napisania poradnika o tagach BBCode i go w sumie skończył. Zostały ostatnie szlify, ale zaliczam mu to jako pracę wykonaną w styczniu.

Yennefer - za niezmiennie wysoki poziom wypowiedzi. (Tak, celowo i z premedytacją nominowałem ją jako ostatnią.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - za karę Cię po prostu przywiążę do krzesła i zacznę śpiewać, o. : >

Wobec tego ja też się pokuszę o nominację (na razie dwie, bo chwilowo nie grzeszę większą ilością pomysłów):

Murezor - mimo, że teraz zapewne sodówka uderzy mu do główki i chwilami działa mi na nerwy jak jasny gwint, a poza tym ma obiecane przełożenie przez kolano i sklepanie popupiepopupie, to nominuję go, bo jest inteligentną bestyjką. Ma nieprawdopodobną - jak na swój wiek - wiedzę, utarte poglądy, potrafi dyskutować, a tak naprawdę to przekupił mnie komplementami.

Fr0g - po raz drugi, bo ja go przecież kocham. ;] A raczej jego przekonania, które nawet w kontrowersyjnych sprawach na ogół pokrywają się z moimi... a raczej to, co wypisuje na FA i co prawdopodobnie jest też jego światopoglądem w rzeczywistości. Whatever, masz mój głos, boj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

pavlaq89 - za świetne blogi

michi93 - za dużą wiedzę i udzielanie się w dziale sprzęt. W zasadzie podpisuje się pod zdaniem Sevard-a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. James- spamuje sensownie ;) Poza tym jest bardzo pomocny dla innych forumowiczów, o czym na sobie zdążyłem się przekonać

2. Pat5- trudno zachować obiektywizm, bo gadam z nim prawie codziennie na Skype. Jest naprawdę spoko i prowadzi ciekawego bloga

Mój trzeci- niewykorzystany jeszcze głos wędruje do A.L.'a. Za co?- Za ciekawe wypowiedzi na forum i znajomość w dziedzinie gier, którą sobie cenię.

Sklejam posty. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa najlepsze blogi-behemorta i Pana Edka. Tego drugiego nominuję razem z jego nieodłącznym przyjacielem ;).

MarkosBoss - Rysuje ładne obrazki i wytypował mnie

...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu jest naprawdę trudno kogoś znaleźć, kto by się tak mocno wyróżniał.

Na początku Stillborn, pozytywny i ostry spam w Z&Z

Nad dwoma się zastanowię, nie będę typował na siłę, aby było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murezor i Fr0g - za aktywność w poglądowych tematach. Sam nie udzielam się w dyskusji, bo o takich rzeczach wolę rozmawiać na żywo, niemniej ichnie posty to ciekawa oraz przyjemna lektura.

Stillborn - wciąż świetnie daje sobie radę na zagadkowym placu boju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...