Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wies.niak

Forumowicz Miesiąca - Styczeń 2010 (nominacje)

Recommended Posts

michi93 - za aktywną pomoc w sprzęcie i za znęcanie się nad zestawami z Allegro.

Murezor - podjął się napisania poradnika o tagach BBCode i go w sumie skończył. Zostały ostatnie szlify, ale zaliczam mu to jako pracę wykonaną w styczniu.

Yennefer - za niezmiennie wysoki poziom wypowiedzi. (Tak, celowo i z premedytacją nominowałem ją jako ostatnią.)

@up - za karę Cię po prostu przywiążę do krzesła i zacznę śpiewać, o. : >

Wobec tego ja też się pokuszę o nominację (na razie dwie, bo chwilowo nie grzeszę większą ilością pomysłów):

Murezor - mimo, że teraz zapewne sodówka uderzy mu do główki i chwilami działa mi na nerwy jak jasny gwint, a poza tym ma obiecane przełożenie przez kolano i sklepanie popupiepopupie, to nominuję go, bo jest inteligentną bestyjką. Ma nieprawdopodobną - jak na swój wiek - wiedzę, utarte poglądy, potrafi dyskutować, a tak naprawdę to przekupił mnie komplementami.

Fr0g - po raz drugi, bo ja go przecież kocham. ;] A raczej jego przekonania, które nawet w kontrowersyjnych sprawach na ogół pokrywają się z moimi... a raczej to, co wypisuje na FA i co prawdopodobnie jest też jego światopoglądem w rzeczywistości. Whatever, masz mój głos, boj.

1. James- spamuje sensownie ;) Poza tym jest bardzo pomocny dla innych forumowiczów, o czym na sobie zdążyłem się przekonać

2. Pat5- trudno zachować obiektywizm, bo gadam z nim prawie codziennie na Skype. Jest naprawdę spoko i prowadzi ciekawego bloga

Mój trzeci- niewykorzystany jeszcze głos wędruje do A.L.'a. Za co?- Za ciekawe wypowiedzi na forum i znajomość w dziedzinie gier, którą sobie cenię.

Sklejam posty. - Sevard

Murezor i Fr0g - za aktywność w poglądowych tematach. Sam nie udzielam się w dyskusji, bo o takich rzeczach wolę rozmawiać na żywo, niemniej ichnie posty to ciekawa oraz przyjemna lektura.

Stillborn - wciąż świetnie daje sobie radę na zagadkowym placu boju.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...