Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Forumowicz Miesiąca - Styczeń 2010 (nominacje)

Polecane posty

Forumowicz Miesiąca to forumowicz, który w konkursowym miesiącu wykazał się największą aktywnością, był najbardziej pomocny, pisał najlepsze posty, wzniecał burzliwe dyskusje itp. Pierwszy etap zabawy, który mam zaszczyt właśnie ogłaszać, to zgłaszanie kandydatur. W drugim etapie następuje głosowanie, w którym bierze udział piątka, która otrzymała najwięcej nominacji.

W tym temacie zgłaszamy kandydatury forumowiczów godnych tego zaszczytnego miana. Możemy nominować maksymalnie trzy osoby, nie możemy nominować siebie. Nominacje prosimy uzasadniać. Każdy może napisać tylko jeden post w tym temacie, temat przeznaczony jest jedynie do nominowania, wszelkie dyskusje są zabronione.

Harmonogram na styczniową edycję wygląda tak:

- 6.02 - 9.02 - nominacje,

- 10.02 - czas dla nas na policzenie głosów,

- 11.02 - 14.02 - głosowanie.

Zabawa organizowana jest przez moderatorów forum i nie jest w żadnym stopniu związana z Redakcją CD-Action. Jedyną nagrodą jest specjalna ranga, która nie niesie ze sobą żadnych przywilejów i uprawnień. Jest po prostu prestiżowa i unikalna :)

Link do regulaminu zabawy:

http://forum.cdaction.pl/Forumowicz-miesia...aci-t54895.html

uncle-sam.jpg

I TY weźmiesz udział w nominacjach i głosowaniu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominuję:

Stillborn - za aktywny udział w Z&Z, dobre zagadki i szybkie odpowiedzi na te zadane.

Aiden - za ciekawe, często pomocne i przede wszystkim rozwinięte komentarze w dziale M&A.

Trzecią nominacje zostawiam pustą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nominuje.

Murezor, za ciekawe podejście do historii, i wyjaśnienie mi w pewnym stopniu wątku z Templariuszami.

Sciass, za niezwykle ciekawe dyskusje w temacie "Command & Conquer (seria)", no i oczywiście za porady do owej gry z serii tej, jak i rozmowy o modyfikacjach.

Behemort, powód jest taki że zna się chłop na wielu sprawach i dlatego go nominuje.

Wybaczcie za zmianę, ale to ostateczna decyzja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nominować JimCojones'a za ogromną wiedzę o grach z gatunku cRPG oraz ciekawe i konkretne posty.

Yennefer - niestety nie udzielała się aktywnie w minionym miesiącu, ale i tak ma mój głos.

HolyDeath - za inteligentne i sensowne posty w ''Poglądach''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HolyDeath za ciekawą dyskusję, która sprawiła mi sporo frajdy i ciekawy światopogląd (którego znam jeno zarys :)).

Yennefer za to, że się dobrze jej posty czyta i za jej wyznania, przez które aż się człowiekowi gorąco robi :P

trzecia kandydatura zostanie rozważona jak się wyśpie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkosBoss - za wiadome wszystkim dzieło;

Murezor - za dobre soundtracki i dobre wyrażanie opinii i (dużej) wiedzy w kilku tematach + porady odnośnie modów;

Hitori - za ciekawe zagadki, interesujące wypowiedzi i blogowe ciekawostki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knockers - prowadzi ciekawego bloga, miło się z nim gada i prowadzi podcasty.

James - pomocny użytkownik forum, który wiele wytłumaczył i mocno przyczynił się od technicznej strony podcastu.

Nad trzecią nominacją się jeszcze zastanowię..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu...

Pan Edek - blog nie mający równych w swej klasie. Jakakolwiek by ona nie była.

JimCojones - wypowiedzi jego można na palcach zliczyć, ale od wieków nie było równie inteligentnego stwora w tematach okołoRPGowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Edek - wystarczy spojrzeć na jego bloga.

Pan_Feanor - pojawił się (wrócił właściwie) i w kilka dni rozkręcił sesję, która teraz leci przed siebie jak "gupia"

JimCojones - Murezor i Rankin już napisali dlaczego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na chwilę obecną mam nominację następujących forumowiczów:

Aiden - aktywny zarówno w zagadkach (a potrafi zadać taką, po której sam nic już nie potrafię wymyślić :)) i dziale m&a.

orzelek18 - aktywny, jak i skuteczny zagadkowicz.

Yen - ciekawa z niej bestyja :). I można pogadać z nią na różne tematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...